Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eichbah 5cm yay

fiyatı hep dusuktu zten hıc bı zman 400 lerde falan aıbach yay almadım onca aldıgım ınsan var.270 den fazla deıldı fıyatlar hep.ısteyenler var tabı 400 lu fıyatları ama.

guzel fiyat, ayrica 5cm lik eibach i nerede buldunuz ya, ibiza 6L icin baya skinti.

bana da sadece arka lazim 5cmlik aslinda ama nasil bulacagim bilmiyorum :s

saol seker ama ben zoru basarip sadece arka bulmak istiyorum 5 lik :)

sana ıstemdıgın kadar bulabılırım ıstıyosan:)ama 2 tane bulman zor takım alcan:)

yay takmadan sadece 205/45/17 jant takarsak sorun yaratr mı? jantı büyüten herkes yayları değiştirmek durumunda mı? yani bilmedğim için soruyorum ? tşkkrler.

yayları değiştirmezsen araba leylek gibi durur..bir kaç zaman sonra görüntüyü sende beğenmezsin..ben aldığımda..orjinal yaylarla 17/45 vardı leylek gibi duruyordu çok yükselmişti..araç ..ve 3,5 yay takınca indi daha güzel oldu..ama o bile yeterli değil..5 lik yay istiyor araba..

yayları değiştirmezsen araba leylek gibi durur..bir kaç zaman sonra görüntüyü sende beğenmezsin..ben aldığımda..orjinal yaylarla 17/45 vardı leylek gibi duruyordu çok yükselmişti..araç ..ve 3,5 yay takınca indi daha güzel oldu..ama o bile yeterli değil..5 lik yay istiyor araba..

peki sadece görüntüyü güzelleştirmek mi amaç? yani bozulan konfora biraz da olsa katkı sağlamak değil anladığım kadarıyla ?

alçalan arabanın altına daha az hava rüzgar girer..amaç rüzgarın üstten araca basmasıdır..yol tutuşu üsten binen güçle daha sağlam olur..ayrıca spor yaylar daha sert ve kısa olduğundan..aracın yaylanması azalır..ama bunları spor amortisör ile desteklemek lazım..alçalan ve sertleşen süspansiyon sistemi konforu azaltır yada ortadan kaldırır..ama tmiz bir otoyolda alınan keyif başka olur..bozuk yollarda ise bilye tekerli tahta arabanın üstünde otururken seni birileri çekerse nasıl bir titreşim hissedersen öyle bir durum olur bire bir olmasa da benzetme amaçlı yazdım..
konforu ne azaltır incelen sertleşen lastik yanağı..sert amortisör ve kısalan yay yada coil..

alçalan arabanın altına daha az hava rüzgar girer..amaç rüzgarın üstten araca basmasıdır..yol tutuşu üsten binen güçle daha sağlam olur..ayrıca spor yaylar daha sert ve kısa olduğundan..aracın yaylanması azalır..ama bunları spor amortisör ile desteklemek lazım..alçalan ve sertleşen süspansiyon sistemi konforu azaltır yada ortadan kaldırır..ama tmiz bir otoyolda alınan keyif başka olur..bozuk yollarda ise bilye tekerli tahta arabanın üstünde otururken seni birileri çekerse nasıl bir titreşim hissedersen öyle bir durum olur bire bir olmasa da benzetme amaçlı yazdım..
konforu ne azaltır incelen sertleşen lastik yanağı..sert amortisör ve kısalan yay yada coil..

hm çok teşekkr ederm varol bey :)

Geri
Üst Alt