Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ehliyet yenileme hk.

LEON2015

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biliyorsunuz ehliyetlerin yenilenme süreci başladı bu konuda fikri,deneyimi, eleştirisi,önerisi olanlar ve değişimi yapanlar varsa birikimlerini burda paylaşırsa bizler de bu bilgiler işığında konuyu değerlendirelim.

Arkadaşlar biliyorsunuz ehliyetlerin yenilenme süreci başladı bu konuda fikri,deneyimi, eleştirisi,önerisi olanlar ve değişimi yapanlar varsa birikimlerini burda paylaşırsa bizler de bu bilgiler işığında konuyu değerlendirelim.
Ben gecen ay aldım kardesim yeni ehliyeti

ne yapmak gerekiyor bi alan arkadaşlar yazsında ona göre yol izleyelim bizde..

Arkadaşlar bende aldım 4 adet Biyometri fotoğraf cektiriyosunuz kan grubunun belirten belge alın sağlık ocağında aile hekiminin sağlık raporu gerekli kimlik fotokopisi Vakıfbank 13 tl değerli kağıt ve 2 tl polis Vakfına para yatırıp dekontlarini alıp internet üzerinden randevu alicaksiniz ve gidip evraklarinizi veriyorsunuz sistemde parmak izini yoksa orda birde parmak izi vericeksini eski ehliyetinizi alip yerini bir evrak veriyolar yenisi gelene kadar o evrakla arac kulaniyorsunuz okadar yeni ehliyetinizi eve gönderiyorlar

2020 yılına kadar mevcut ehliyetleri kullana biliyormuşuz, yeni alınan ehliyette 10 yıl geçerli imiş. Aslında süreli olması düşündürücü geldi bana..

Benim aldığım yapılacaklar listesinde 2 adet biyometrik resim yazıyor.

Geri
Üst Alt