Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz ucu + karbon kaplama, VR 865

Sinan güle güle kullan ama egzost ucunun altında etiket kalmış gibi kardeşim.. :) :)

Güle güle kullanın sinan bey çok şık çok kaliteli olmuş gerçekten aracın havası nasılda değişmiş. Tekrar güle güle kullanın.

hakkaten haaa :D:D sen söyleyince fark ettim :D sökmek lazım :D

sinancın şu resimleri img kodu ile ekleyerek koysan süper olacak yahu. benim pc zaten kendini zor kaldırıyor birde linkten resim aç deyince sapıtıyor valla.

Güle güle kullanın sinan bey çok şık çok kaliteli olmuş gerçekten aracın havası nasılda değişmiş. Tekrar güle güle kullanın.

teşekkürler Hakan bey :) Eğer düşünen varsa acaba yaptırsam mı diye tereddüt etmesin yaptırsın diyorum. Reelde de güzel oldu, dokusu falan farklı olunca :)

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

sinancın şu resimleri img kodu ile ekleyerek koysan süper olacak yahu. benim pc zaten kendini zor kaldırıyor birde linkten resim aç deyince sapıtıyor valla.

resimlerin her biri 1.5 mb :) ama deneyeyim

grafik ekleye tıkla elindeki linkleri kopyala yapıştır yeter :)

teşekkür ederim Timur :)

Yaptırmayı düşünen varsa yaptırsın diyorum acilinden :) ama folyoya dikkat etmek lazım, bir sürü çeşit var piyasada.

Geri
Üst Alt