Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Efes Pilsen Blues Festivali 20 yaşında…

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
festival2.jpg


Türkiye’nin en uzun soluklu müzik festivali Efes Pilsen Blues Festivali, 20. kez Türkiye turuna çıkmaya hazırlanıyor. Festivalde Shemekia Copeland, Terry Evans ve Ray Schinnery gibi önemli isimler sahneye çıkacak.

Bu yıl 16 Ekim - 21 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Efes Pilsen Blues Festival, 20 farklı şehirde, 23 konserle blues hayranlarına bir kez daha unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatacak.

Türkiye’nin ilk ve tek blues festivali, blues müziğini kesintisiz 20 yıldır izleyicisiyle buluşturuyor. 1990 yılından bugüne yüzbinlerce kişiyi ağırlayan festival, bu yıl 16 Ekim’de Antalya’da başlayacak ve Konya, Kayseri, Girne/Kıbrıs, Mersin, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, İstanbul, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kocaeli, Edirne, Trabzon, Ankara, Eskişehir ve Denizli’nin ardından 20-21 Kasım’da İzmir’de gerçekleşecek konserlerle son bulacak.

ntvmsnbc
 
Geri
Üst Alt