Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EDS ceza sorgulama...

cckoc

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık saat 15:00 civarında Hasdal-Okmeydanı-E5 bağlantısında emniyet şeridindeki EDS ye yakalandım. Acelem olduğu için 4lüler açıktı. Ceza yemiş olabilir miyim? İnternette baktım sorgulayacak yer bulamadım. Sorgulamayı bileniniz varsa ve yardımcı olursa sevinirim.
Plakam:34 BZ 4339

Teşekkürler

3 kez üst üste yakalanman gerekiyor...ayrıca ceza kesildiyse adrese gelir ve hemen sisteme girmez,sanırım ceza gelmez natanael

Ceza hemen sisteme gelmez zaten adresine gelir daha sonra sorgularsan daha mantıklı aynı gün içersinde geçmez emniyet şeridinde giderken 3 kameraya da yakalanman lazım 3 kamerayıda emniyet şeridinde geçtiysen ve o kameralar aktifse ceza gelir bazıları daha aktif değil!

e5 te anadolu yakasında mesela aktıf degıl
kaldırdılar onları

evet 3 tanesıne yakalanman gerek

Geçmiş olsn Natan, ben de radar cezamı ödeyeceğim yarın =)

Bence ceza meza gelmez ama. Gelse de tahminmen 15günü bulur.

nası 3 defa üstüste yakalanmak lazım boşuna mı kaçıyoruz EDS'lerden bomboş emniyet şeridi varken.. :D

3 kameranın da mı yakalaması gerekiyo Cezmi Abi'm. ??

Geri
Üst Alt