Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ece ye umut olalimm

haberlere dahi çıktı şuan sosyal medyada büyük bir yardımlaşma var miktarın yarısı neredeyse toplandı ama devlet sessiz şuan için

haberlere dahi çıktı şuan sosyal medyada büyük bir yardımlaşma var miktarın yarısı neredeyse toplandı ama devlet sessiz şuan için
allah allah ...muhtarlık cözemez tabii ...direk cumhurbaşkanına mektup yazabiliyorsunuz e devletden..umarım yardım parası kötü kişilerin eline gecmez...toplum iyiden iyiye gitmiyor cunku..allah şifa versin zor bu işler..ailesi için ağır ımtihan

allah allah ...muhtarlık cözemez tabii ...direk cumhurbaşkanına mektup yazabiliyorsunuz e devletden..umarım yardım parası kötü kişilerin eline gecmez...toplum iyiden iyiye gitmiyor cunku..allah şifa versin zor bu işler..ailesi için ağır ımtihan

ailesinin açmış olduğu bir banka hesabı var kızımızın babasıda doktor çabalıyorlar kampanya başladığında hesaplarında 340 bin lira civarı bir miktar vardı şuan 750 bin lirayı geçmiş bulunuyor umarım devlet büyükleri veya para babaları azda olsa yardımcı olurlar

ailesinin açmış olduğu bir banka hesabı var kızımızın babasıda doktor çabalıyorlar kampanya başladığında hesaplarında 340 bin lira civarı bir miktar vardı şuan 750 bin lirayı geçmiş bulunuyor umarım devlet büyükleri veya para babaları azda olsa yardımcı olurlar
maşallah nerdese 1 milyon :) bazen para bile kurtarmıyor bakınız ibrahim erkal sanatcımızı da kaybettik ......zor gercekten rabbim herkese sağlık sıhhat versin yerli sebze meyve yemeye çalışalım

devlet bakıyor gereklı yerlere başvuru yapıldı mı...üstelik cocuk...buraya foruma değil e devlet uzerinden cumhurbaşkanına yazsanız devletimiz daha iyi sahip cıkar...bu şekil dilenciliğe girer kanısındayım...sahip cıkmazsa bir buluşma yapar scw sahip cıkar...
Yapilan kampanya valilik izini ile yapilmistir zaten devletimiz sahip cikarsa cikar orasi ayri bir durum,gazete tv hepsinde vardir,sizinle ayni fikirde degilim dilencilik calismadan saglikli insanlari trafik isiklarinda yaptigi kanisindayim,isteyen kisi gonlunden koparsa isterse gonderir istemezse gondermez..

Yapilan kampanya valilik izini ile yapilmistir zaten devletimiz sahip cikarsa cikar orasi ayri bir durum,gazete tv hepsinde vardir,sizinle ayni fikirde degilim dilencilik calismadan saglikli insanlari trafik isiklarinda yaptigi kanisindayim,isteyen kisi gonlunden koparsa isterse gonderir istemezse gondermez..
konuya ilk gördüğümde muafak olamadım sonradan farkına vardım..dilim sürtmüşse af ola...günümüz toplumumuzda insanlara güvenemez hale geldik...otogar,ışıklar, vs her yer para isteyenlerden gecilmiyor...kolay gelsin

İnşallah biran önce sağlıgına kavuşur el birliğiyle

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt