Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EBC fren sistemleri????

Sadece disk ve balata değişimi ile %15 iyileşmeden söz ediliyosa bence çok iyi değerlermiş.
2-3 sene önce aracımın disk aynalarını komple yeniledim, yetkili servisten almıştım. Balatalarıyla 800TL civarına gelmişti hatırladığım kadarıyla. O zamanlar çok araştırmıştım orjinal yerine alabilecek disk balata, bulamamıştım.
Fiyatlar bahsedildiği gibiyse ne olursa olsun orjinal yerine tercih edilir bence.

Sadece disk ve balata değişimi ile %15 iyileşmeden söz ediliyosa bence çok iyi değerlermiş.
2-3 sene önce aracımın disk aynalarını komple yeniledim, yetkili servisten almıştım. Balatalarıyla 800TL civarına gelmişti hatırladığım kadarıyla. O zamanlar çok araştırmıştım orjinal yerine alabilecek disk balata, bulamamıştım.
Fiyatlar bahsedildiği gibiyse ne olursa olsun orjinal yerine tercih edilir bence.

o zamanlar roesch,omp ve bir marka daha vardı satılan ama hepsi yavaş yavaş kayboldu.Orjınal harıcınde delıklı spor fren dıskı takıp yamulma sorunu yasıyan bır kac kısı vardı.Kaiteyi illa ki aramak lazım değiştirirken........

Stg3 e gelmem ben ama istanbul gibi bi yerde stock dahil olsa araba frenler cok onemli

cok sert kullanmıyorsan sureklı gaz fren yapmıyorsan yada trafıkte gazlamıyorsan stok kullanacaksan bence gerekmez bıle orjınalı sana fazlasıyla yeter

hiçbirşekilde gazladıgım yok ama aracım yazın paso otobanda ama ebc nın sıtesınde bılgıler var ama kullanıcı bılgılerı daha yararlı

valla ben 1 senedır yellow stuf kullanıyorum cokta memnunum ...

Araç alırken opsiyon listesinde seat sport 4 pot yarıs frenleri yok alamamıştım die üzülüyodum fiyatıda 2.300TL civarı suan. Fakat SCN de bayagı bir brake upgrade var ozellikle ibiza cupraların yine özel 312mm fren disk ve 4 pot fren upgradeleri çoğalmış durumda. Disk ve balatarı bitirince bende seat sport frenlere gecmeyi dusunuyorum nedersiniz???

http://www.seatcupra.net/forums/showthread.php?t=246761 servisten bi soralım parça numarası mevcut burada...

5*100 deılmı zaten yenı ıbızaların da bıjonlar,eskı kıtler bunlar var olanlar,emrenın cupradılerde olur senın arabana

Geri
Üst Alt