Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Vites Sorunu

4 binden sonra değşiyor.dsg si olan arkadaşlar deneyebilirlermi Vites D deyken dik yokuşta fazla dik olmasınada gerek yok arabayı kaldırsınlar bakalım ne zaman atıcak 2 ye.Çünkü gazı çekioz tekrar veriyoz inat ediyor 4 binden önce atmıyo.Mecbur triptonik kullanmak gerkiyo.

Vites sorunu herkesde var galiba artk o sorun değilde, bugün ön tamponun altını sürttüm.dışardan bakınca gözükmyo ama eğilip baknca bayağı bi çizik var tampon köşelerindeki çıkıntıların ucuda çzlmiş.Sizce boyatimmi aracın değernden bişey kaybettirirmi?

Vites sorunu herkesde var galiba artk o sorun değilde, bugün ön tamponun altını sürttüm.dışardan bakınca gözükmyo ama eğilip baknca bayağı bi çizik var tampon köşelerindeki çıkıntıların ucuda çzlmiş.Sizce boyatimmi aracın değernden bişey kaybettirirmi?

nazarlık kardeşim hiç elleme hiçbir şekilde değerine zarar gelmez :D

benimde altı çizik..nazarlık onlar yapcak bişey yok :) ayrıca plastik boyatmak sorun değil değer düşürmez

ooo benim arabanın altındaki, yanlardaki, köşelerdeki nazarlıkları görseniz... eski sahipleri heryerini nazarlıkla kaplamışlar bana pek fazla yer kalmamış puhaha

öne tampon bandı taktırim diyorum hem çzkleri birazda olsa kapatır hemde gzl durur kanısındayım.internette grdm leonun aynı tampona tktrmş gzl gitmiş.Sizce?

Geri
Üst Alt