Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg tıkırtı

ZEK35

Kayıtlı Üye
Merhabalar 1.4 150 act Fr aracım var özellikle kasislerde yavaşladığım zaman vites düştüğünde bi tıkırtı geliyo şanzımandan bu normalmidir?Aracı 2. El olarak yeni aldım dsg hakkında çok korkuttular tecrübelerinizi bekliyorum

Merhabalar 1.4 150 act Fr aracım var özellikle kasislerde yavaşladığım zaman vites düştüğünde bi tıkırtı geliyo şanzımandan bu normalmidir?Aracı 2. El olarak yeni aldım dsg hakkında çok korkuttular tecrübelerinizi bekliyorum

Kasislerde ve özellikle arnavut kaldırımlı yollarda ses gelmesi normal. Ben bazen komple şanzımanın hangi işlemi yaptığını bile duyuyorum. Şakır şukur ses geliyor. DSG' nin karakteristiği bu şekilde.

Bi sıkıntı yok, şanzımanın kendisinden gelen bir ses viteş düşürmelerde'de gelen bir ses zaten bi sıkıntısı yok anlıycağın..

Geri
Üst Alt