Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Driverin Mi Yok???

xartal

Kayıtlı Üye
ve arkadaslar sitede sol bolumde bulunan drıver scan bolumune tıklayarak ufak bir yuklemeden sonra bigisayarınızda hangi drıver eksik gorebilir eski ise yeniliyebilirsiniz.

http://www.driverskit.net/

çok faydalı bi olay teşekkür ederiz..

---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:13 ----------

bu arada bişiler eksik dedi ama sonra şifre istedi kendileri.. :)

çok faydalı bi olay teşekkür ederiz..

---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:13 ----------

bu arada bişiler eksik dedi ama sonra şifre istedi kendileri.. :)

yiğit öğrende nasıl olacağını bana yaz...bende çok şey eksik galiba:)

bi siteden indiriyorum seri no'su içindeymiş bakalım..

---------- Post added at 01:42 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

aslında neyin eksik olduğunu bulduktan sonra direkt sitesinden indirilebilir..
indiğim de fos çıktı.. :S

Eee bunun registrysini nerden temin edeceğiz peki ?

güzel soru ben bi crackli buldum ama saçma sapan bi prog var içinde beceremedim pek..

ben lazım olan bi kaç driveri sorunsuz olarak indirdim kullandım. ama indiripte sorun olanlar lazım olan driver ın adını bana söylerse elimden geldiği hızda bulmaya çalışırım

internette vardır key leri

http://rapidshare.com/files/56556333/Driver_Genius_2007_Professional_Edition_7.1.622_2baksa.net.rar
eğer elinizde mevcut sisteminize ait driverler yok ise sisteminize ait parçaların driverlerini bu program ile yedekleyip kullanabilirsiniz ayrıca
- Sürücüleri bir exe dosyası haline getirir. Bu şekilde benzer bilgisayarlara çok kısa sürede kurulumlar gerçekleştirebilirsiniz.
- Bir tık ile sürücülerinizi güncellemenizi sağlar
- Geçersiz ve kullanılmayan sürücüleri kaldırarak sistem performansınızı arttırır.

Geri
Üst Alt