Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Domuz gribi 2837 can aldı

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
swineflu.jpg


Dünya Sağlık Örgütü (WHO), virüsün mutasyona uğramadığını açıkladı.

Mutasyon geçirmesi durumunda daha da ölümcül hale gelecek olan virüsü dikkatle takip eden WHO'dan yapılan açıklamada, "Virüsün mutasyona uğradığına ya da değiştiğine dair bir işaret yok. Domuz gribi yüzünden ölümler yaşanmaya devam ediyor çünkü çok sayıda kesinleşmiş vaka var" denildi.

ntvmsnbc
 
her 3-5 senede yenı bır salgın cıkıyo
 
bunların önüne geçilmeli yoksa daha cok can yanacak...
 
domuza benzemiyo ama.... bu domuz değil gavur gribi....
 
domuz iştahlı domuz gribi.. :)
 
bugün ülkemizden ilk kurbanı verdik. Cenazede hiç bir önlem alınmaması tepki çekti ama biraz önce TV'de verilen açıklamanın bence cenazenin teslim edilmeden önce herkese verilmesi gerekiyordu. Tamamen salgılar ve yakın temas ile bulaşan bu hastalık, ölü kimsenin salgı yayamaması sonucu her hangi bir risk taşımadı açıklaması geldi.
 
Arkadaşlar merak etmek veya endişelenmek sizin bağışıklılığınızı kötü etkilicektir. Onun için endişelenmeyin ama önleminizi alın. En iyi önlem temizlik. Bu virusün sizin vudunuza sadece ağız ve burundan girebildiğini unutmayın.
 
Türk milleti olarak çok yakınımzlarla bile sarılıp yanaktan öpüşmeyi çok samimi buluruz, onun da içine edecekler bu icadla.
 
Geri
Üst Alt