Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dolu soru

hakaplan

Kayıtlı Üye
Merhabalar 1 gün önce Seat exeo 2011 model arac aldim.. bagaj kapagı kumandadan acılıyor mu? Telefonumu araca Bluetooth ile nasil baglayabilirim.. geri geri park sensoru nasil calisiyor.. birde farlar autoda ne zaman yaniyor .. cok karardigindami .. anlayamadim ben bunlari yardimci okursaniz sevinirim arkadaslar..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Öncelikle araçta bluetooth var mı var ise aracın ya teybinden yada gösterge ekranındaki ayarlardan bluetooth ile bağlayabilirsiniz. Geri park sensörü vitesi geriye taktığınızda dııt şeklinde bir uyarı sesiyle çalışmaya başlar extra bişe yapmanıza gerek yok far kumandası auto konumda iken hava kararmaya yakın farlar otomatik yanar.

Merhabalar 1 gün önce Seat exeo 2011 model arac aldim.. bagaj kapagı kumandadan acılıyor mu? Telefonumu araca Bluetooth ile nasil baglayabilirim.. geri geri park sensoru nasil calisiyor.. birde farlar autoda ne zaman yaniyor .. cok karardigindami .. anlayamadim ben bunlari yardimci okursaniz sevinirim arkadaslar..

bagaj uzaktan kumandadan açılıyor
bt sistemi multımedya da yok diye biliyorum
farlar aranlık bır ortama girdiğinzde otomatık olarak yanar ve otomatık olrak aydınlıkta söner

keyifli surusler dılerım

Bagajda kumandadan havaya acilma özelligi yokmus. Farlarda Eve kadar takip varmis. Bluetooth özelligini aliexpresten ismarladigim ürünle halledecegiim. Sag aynam otomatik kapanmiyordu onuda hallettim. Geri geri park sensorunde hoporler bozukmus hepsini halletim cok sükür..

Merhaba Hoparlör nereden temin edebilirim bozukta

Geri park sensörü hoparlöru ama sıkıntı içindeki zener diyot diye bir ufak parça yanmış muhtemelen kısa devre yaptırdılar lpg montajın da onu tanıdık bir arkadaşım değiştirdi düzeldi sorun 10 krş luk bir diyot sadece sıkıntı yinede teşekkür ederim geç gördüm msj ni

Geri
Üst Alt