Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğru Boya Koruma ve Pasta cila tekniği

bana uyar o nasıl kullanıyor bılmıyorum nxt amatorler arasında 1 numara dıe onu soyledım

bana uyar o nasıl kullanıyor bılmıyorum nxt amatorler arasında 1 numara dıe onu soyledım

nxt amerıkada . collinite tum dunyada 2 numaralı malzemedır .. http://www.elitecarcare.co.uk/collinite-marque-delegance-no-915.php

hatta sole bısey var uruun paketı uzerınde su damlacıgı olan tek wax :D

---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:18 ----------

benım arac o yonden fena cunku yazın agac altında oluyor genelde sarı sarı duruyor bı kac yerde.peki boyanın yuzeyınde kılcal cızık oluşturur mu?

boya konusunda hıc bısey yapmıyor ne ınceltıyor ne bıse

aynen benim arabanın tavanı da benek benek çilli gibi..ve arabanın boyası ışık vurduğunda çizik çizik sırf.

aynen benim arabanın tavanı da benek benek çilli gibi..ve arabanın boyası ışık vurduğunda çizik çizik sırf.

o cizikleri elle almak zor ama alınıyor %70 falan onn ıcınde autoglym super resın polısh o elımde mevcut zaten .. makıne alcam peder almadı bıturlu emınonu tarafına gectıgımde ılk fırsatta alcam hurda bı panelde calısıp ogrendıkten sonra makıne ıle uygulamaya geccem ozaman guzel olck

gel mısafırımız ol okul beyazıdda bu arada emın onunde nerede oyle yer var makıne vs alınan?

Geri
Üst Alt