Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel otomatik araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunus Emre'cim bilgi işin içinde olan ve güvendiğim bir arkadaşımdan geldi. öyle bir duyum aldığını söyledi o da.

ya sonuçta kasa değiştirmese bile jettayı nedense hiç beğenmiyorum. güzel araba, sağlam araba ve fiyat açısından mantıklı sayılabilecek de bir araba, nedense beğenmiyorum ben jettaları.

dediğine katılıyorum High. jetta, Com. Golf' ten daha ucuz. fiyat açısından jetta daha mantıklı duruyor ama Golf çok daha güzel bir araba.

buarda Alfa 159lara baktım, az km yapmış otomatik arabalar 55ten aşşağı değil. Aslında kendisi şuan manuel kullanıyor. diyorum madem manuel biliyosun al işte bu 159'u ama yok otomatik olması şart diyor. Hak da veriyorum sabah akşam köprü trafiği çekiyor kendisi

tercih meselesi sonuçta jetta daha ağır başlı herkese hitap etmeyen bir model :)
golfte tartışmasız seviyesi belli bir araç. ancak fiyat çıkıyor.

eğer otomatik şart değil ise manuel tdi alınabilir :) ama ben olsam o paralara çıkmaktansa tsi highline golf alırım aradaki fiyat farkını çıkartana kadar :)

tercih meselesi sonuçta jetta daha ağır başlı herkese hitap etmeyen bir model :)
golfte tartışmasız seviyesi belli bir araç. ancak fiyat çıkıyor.

eğer otomatik şart değil ise manuel tdi alınabilir :) ama ben olsam o paralara çıkmaktansa tsi highline golf alırım aradaki fiyat farkını çıkartana kadar :)

ama dizel olması da şart ya kardeşim, günde ortalama 120-130km yol yapıyor :)

---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

3.20 d ..2004 model falan alınabilir ..

teşekkür ederim arkadaşlar bir göstereyim kendisine ama 2-3 yaşından büyük arabaya da pek sıcak bakmıyor. hoş bu araç az km yapmış :)

ama dizel olması da şart ya kardeşim, günde ortalama 120-130km yol yapıyor :)

---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

teşekkür ederim arkadaşlar bir göstereyim kendisine ama 2-3 yaşından büyük arabaya da pek sıcak bakmıyor. hoş bu araç az km yapmış :)

şöyle bir şey olabilir. 10000 lira daha ucuza tsi leon alınır. :) sonra aradaki 10000 lira çıkana kadar araç ekonomik ömrünü doldurmuş olur. tabi bu bir tavsiye.

bmw de çok güzel bir seçenek. hatta bir ara 9-3 saab görmüştüm ilanlarda 1,9 dizel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt