Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel otomatik araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pascal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok yakın bir ablam için;

50.000tl civarı, dizel otomatik bir araba arıyoruz.ikinci el de olabilir.

Biraz üst sınıf istiyor fakat ayırabileceği bütçe de bu kadar şimdilik. bu aralıktaki seçenekleri hep beraber bir ortaya koyalım istedim. fikir ve yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler

valla ben de katılıyorum.. Bilmiyorum fiyatları ama exeo falan belki olabilir mi?

üst sınıftan kasıt c segmentiyse volvo s40, d segmenti ise alfa 159 düşünülebilir daha yukarısı zaten bu paraya olmaz (tabi tavsiye ettiğim araçların ikinci eli)

hb, sedan, suv, vs herhangi bir düşüncesi varmı?

golf 6 1,6 tdi dsg.

aslında benim de aklıma var o ama 58,000 e falan geliyor sanırım sıfırı. ikinci elini de bulmak biraz zor sanırım

Emre ye katılıyorum...

ben de sana katılıyorum :)

valla ben de katılıyorum.. Bilmiyorum fiyatları ama exeo falan belki olabilir mi?

Exeo düşünmüyor, aslında SuperB' yi beğedik ama onun da fiyatı sanki gereksiz pahalı. gereksiz derken o fiyata ikinci el temiz bir SUV da alınabilir

üst sınıftan kasıt c segmentiyse volvo s40, d segmenti ise alfa 159 düşünülebilir daha yukarısı zaten bu paraya olmaz (tabi tavsiye ettiğim araçların ikinci eli)

seçenekler arasıda bunlar da var. bu modellerin temizleri yine 50000leri aşıyor fiyat olarak.

hb, sedan, suv, vs herhangi bir düşüncesi varmı?

aslında biraz büyük bir araba istiyor SUV veya sedan ama güzel bir HB de olabilir. misal A3leri çok beğeniyor ama o fiyata biraz zor tabi sanırsam

ikinci el dizel land roverlar ,rav4 ler de olabilir aslinda Ozan.sahibinden de temizlerinden bulunabilir

Bence jetta dsg olabilir abi
1.6 TDİ 105 hp tiptronik dsg 50.700 TL
Ancak abi bildiğim kadarı ile vw marttan önce araba getiremiyor

jetta düşünemiyor benim sayemde :)

ayrıca jetta 1 sene içinde kasa değiştirecek diye duydum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt