Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dikkat su birintisi??

SİMON

Kayıtlı Üye
aynı olay aynı yerde 2. kez basıma gelıyor paylasmak ıstedım... sızınde bıldıgınız bu tarz yerler varsa yazarsanız sevınırım...

kıs geldı dolayısıyla su bırıkıntılerıne fazla gırıyoruz dun kotu bısekılde kaydım ama allahtan bır sey olmadı...

yer : bakırkoy velı efendı yolunda merter tabelasının gorundugu yere gelmeden ( o sırada ust tafatanda e5 i kullanan araclar gecıyor) su bırıkıntısı var... saat gece 12 oldugu ıcınde fazla arac gecmedıgı ıcın sular ıyı bırıkıyor

yol 2-3 km boyuna kaymak gıbı ama o dedıgım bolgede hafıf egım var sanırım bı anda arac saga yada sola kayıyor.... aman DİKKAT... yol ısterse dumduz tertemız olsun ama sakın hızlı gıtmeyın cunku sagolsunlar bı yol yaptılarmı ılla bı yerınde bı defo oluyor...

defolu yollara dikkat ozaman şemun :D

düşünceli kardeşim.. :)

evet su birikintileri sürpriz yumurta gibi içinden ne çıkacağı belli olmuyo açık kanallar derinlikleri belirsiz bu havalarda aman dikkat....

bizim okulun yolunda da cok oluyo yolun bı ucundan obur ucuna su akıyo gırınce sarsılıyo araba yuksek derecede

geçmiş olsun Şemun.ben esp siz araba tecrübe ettikten sonra ne zaman suyun üzerinden yüregim çıkıyordu.sonra esp li aracın farkını anlayınca,tır tır sesleride duyunca keyifli oluyor ama anlaşılan seninde baya yüregini hoplatmış esp li olsada :) yollarda gider,tahli kanal yokki nereye gitsin sular :kizgin:

geçmiş olsun Şemun.ben esp siz araba tecrübe ettikten sonra ne zaman suyun üzerinden yüregim çıkıyordu.sonra esp li aracın farkını anlayınca,tır tır sesleride duyunca keyifli oluyor ama anlaşılan seninde baya yüregini hoplatmış esp li olsada :) yollarda gider,tahli kanal yokki nereye gitsin sular :kizgin:

bıraz yusuf olduk yalan yok:) 70-80le gıttıgım halde ...

benım golf 3 vardı esp sız ama yol tutusu muthıstı ama zorladıgında esp olmadıgı ıcın tutamıyordun

e5 bahçelievler yönünden ataköye doğru giderken olimpiyat evine dönen köprü altı.. Aman diyim..

Geri
Üst Alt