Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz ayna dinamik sinyal (leon mk3)

Abi bizim leon mk3 lerin ayna kapakları içinden dişli. Ben Denizli de plasti dip yaptırdım çocuk asıldı çıktı. Ama çıkarırken dişlere dikkat etmek lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
dikiz aynanın söküm şekli vardır...bir noktası vardır ordan sökersen kolayca cıkar tırnağı bile kırılmaz.söküm sistemini bilmek gerek...kapak cıkınca da bu sefer yukarıda belirttiğim sinyal kapağını sökmekte iş.asıl zor olan orası refloktor gibi yapışmalı...dikkatlice sökülüp ledi montaj ettikten sonra da silikonla sağlam yapıştırıcıyla su almıcak sekilde tekrar montajın yapılması gerekiyor...bu iş meraklısına gider :)

dikiz aynanın söküm şekli vardır...bir noktası vardır ordan sökersen kolayca cıkar tırnağı bile kırılmaz.söküm sistemini bilmek gerek...kapak cıkınca da bu sefer yukarıda belirttiğim sinyal kapağını sökmekte iş.asıl zor olan orası refloktor gibi yapışmalı...dikkatlice sökülüp ledi montaj ettikten sonra da silikonla sağlam yapıştırıcıyla su almıcak sekilde tekrar montajın yapılması gerekiyor...bu iş meraklısına gider :)
Abi 20 gün sonra askere gidicem yoksa uğraşırdım. Güzel duruyor valla

Abi 20 gün sonra askere gidicem yoksa uğraşırdım. Güzel duruyor valla

el emeği göz nuru olacak..emeksiz bişi olmaz hele bi git gel askere...önce vatan sonra leon :) şimdiden hayırlı tezkereler
[doublepost=1452967443,1452967230][/doublepost]
O reflektör sistemini ilk ben yaptım abi bu şekilde led le olmaz ama aklımda gündüz farı gibi olan düz ledler var onlara bakıcam renk değiştiren var mı diye

kurye ile elden teslime verildi
renklı rgb olacak..modul hem cakar yapacak hem değişik slayt anımasyonlu getirip götürcek ışığı..çinde var modulde sıkıntı yok buldukta iş şerit led de binbir çeşidi var...düz sade beyaz ya da sarı olmaz olur renkli effect vermez tek renk anımasyon yapar....pehlivanlar yotubede paylaşmış ama işin sırrını açıklamamışlar kaynak bulamadım.ama gene dediğim gibi çıkacak buna eminim
[doublepost=1452967601][/doublepost]haa unutmadan sinyali bozmıcaksın ...ordan ek direk modul...hem ekstradan kumandan calıştırcan hem de sınyali yakınca tek renk yanacak vs ..tam elektronık işi oldu :)

el emeği göz nuru olacak..emeksiz bişi olmaz hele bi git gel askere...önce vatan sonra leon :) şimdiden hayırlı tezkereler
[doublepost=1452967443,1452967230][/doublepost]
renklı rgb olacak..modul hem cakar yapacak hem değişik slayt anımasyonlu getirip götürcek ışığı..çinde var modulde sıkıntı yok buldukta iş şerit led de binbir çeşidi var...düz sade beyaz ya da sarı olmaz olur renkli effect vermez tek renk anımasyon yapar....pehlivanlar yotubede paylaşmış ama işin sırrını açıklamamışlar kaynak bulamadım.ama gene dediğim gibi çıkacak buna eminim
[doublepost=1452967601][/doublepost]haa unutmadan sinyali bozmıcaksın ...ordan ek direk modul...hem ekstradan kumandan calıştırcan hem de sınyali yakınca tek renk yanacak vs ..tam elektronık işi oldu :)
Amin abi inşallah dediğin çok iyi ya önce vatan sonra leon

Boyle bir uygulama icin sinirsiz bütçe ayirabilirim :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir alman sitesinde böyle bişey buldum fakat biraz tuzlu $
0b9f7a7ca63aba602aa155932eeb3ba2.jpg

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir alman sitesinde böyle bişey buldum fakat biraz tuzlu $
0b9f7a7ca63aba602aa155932eeb3ba2.jpg

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu uzun süredir var 2014 yılından beri biliyorum ama 250£ falandı ve sadece led kısmı ve cip kısmı satılıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt