Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Defne Joj Foster Evinde Ölü Bulundu :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tehtit mi ediyosun beni?

erhan kardeşim senin canım birşeyemi sıkkın anlamadım kendin konusuyosun sonra beni tehtitmi ediyosun diyosun... he çok bir takıntın varsa özel olarak bana karşı ne bilim sıkıntını anlatmak istersin felan çok basit nasıl olsa istanbuldayız burdan bazı arkadaşlarla görüştük iykide görüştük güzel arkadaşlıklar oldu...senınlede görüşürüz hem burada uzatmamış oluruz uzattıkça uzattın yeter ama artık herseyin bir sabrı var...:mad:

Yazık olmuş, adli tıp raporu herşeyi döker ortaya. Üzüldüm açıkçası..

Sana niye takıntım olsun. Defne joylada bir akrabalığım yok. Sinirlendiğim tek şey ölmüş bir insanın arkasından söylenenler. Kimseye zerre faydası yok söylenenlerin.

Bir insan ne kadar suçlu olsun, ne kadar günahkar olsun hakkımızı helal ederiz ki Defne'de birçok insanın sevdiği öldüğü için gerçekten üzüldüğü bir insan. Scw'de bunların söylenmesi beni gerdi, olay bu.

2 senedir buradayım (fazlasıda var). Neredeyse herkesle muhabbetim vardır,bir çok org. gittim. O yüzden kimseyle alıp veremediğim yoktur...

arkdaşlar başsağlığı dilenen br haberde kavgaya ne gerek var..lütfen sakin olalım konu kapanmasın..

diğer yandan bilgilerime daanarak söylüyorum..babama da otopsi yapıldı ve ben sonucu 3 ayda aldım..hadi bu ünlü..diyelim ama 6 saatte otopsi sonucu gelemez ..evt otopsi hemen biter..ertesi gün toprağa verilir..ama adli tıpta netice bekleyen o kadar hasta verken..bu kadar çabuk bir cevabın çıkması biraz zor..
bunun dışında ben eski milli bir sporcu olarak..otopsi geçikmesin diye..adli tıpa gittim tanıdık vasıtasıyla hükümetten aranarak..
orda adli tıp başkanıyla da sohbet ettim...
filmlerde izlediğimiz olayların gerçekliği tam olarak birebir olmamakla birlikte bu kadar hızlı cevapların çıkması mümkün değildi sene 2006 ya göre konuşuyorum ama genede csi miami izleyen bir adam olarak onlarda 2006 dan bu yana b ukadar gelişme filmde bile göstermediler..

sonucu bekleyelim.
tekrar ALLAH RAHMET EYLESİN

Sana niye takıntım olsun. Defne joylada bir akrabalığım yok. Sinirlendiğim tek şey ölmüş bir insanın arkasından söylenenler. Kimseye zerre faydası yok söylenenlerin.

Bir insan ne kadar suçlu olsun, ne kadar günahkar olsun hakkımızı helal ederiz ki Defne'de birçok insanın sevdiği öldüğü için gerçekten üzüldüğü bir insan. Scw'de bunların söylenmesi beni gerdi, olay bu.

2 senedir buradayım (fazlasıda var). Neredeyse herkesle muhabbetim vardır,bir çok org. gittim. O yüzden kimseyle alıp veremediğim yoktur...
tamam o zaman erhan scw de olduğuna göre kesinlikle kimseyle bi derdin yoktur benimde kimseyle bir derdimin oldugu solenemzz o yüzden uzatmanın bi anlamı yok...bence gereksiz uzattın sınırlenmenı gerektıren bı olay degıldı bu bence defneyı bende cok severım zaten emınım o şirinlikte sevmeyen yoktur bahsetmek ıstedıgım basından takıp edılen kadarıyla solenenler doğruysa butun sevenlerinin hayel kırıklığına sebep olucaktır umarım anlamıssındır...onun dışında benim burda seninle bu kadar hararetli tartışmamı sağlıcak bir durum değil bu rahmet ederiz gider herkes gibi ok..sorun yokkk...

hayat dolu TV'de yüzünü görmekten her zaman keyif aldığım biriydi, Allah rahmet eylesin.

ınsanlar her konuda fıkırlerını soylemekte serbestler Erhan !! uyusturucu kullandıgı kesın olarak soylenmemıs olabılır denmıs ki olabılır ancak toplumumuza bu tıp haraketlerı empoze etmemelerı gerekıyor evlı bır kadın bır adamın evınde olu bulunuyor insanlarda bunu normal olarak goruyor... hayır burada ya olay ort pas edılır yada bır acıklama yapılır sonucta kişi olmus temız kalplı bır ınsandı gulduruyordu vs... ancak eşi hala yaşıyor !! onun yanı sıra kucuklerımız bunu ızlıyor ve bu gayet normal bır sey gıbı gosterılıyorsa onlarda kendı ıc dunyasında buna normal olarak bakacaklar

Ölen ölmüş gitmiş ölünün arkasından konuşulmaz diye bir söz vardır ama her neyse inadına herkes kendine göre yorum yapar yazıık...
Allah rahmet eylesin taksiratını affetsin inş.

Ben yaşanan olayların normal olduğunu, onayladığımı söylemedim, söylemiyorumda. Herkesin fikrini söylediği gibi bende söylüyorum Kıvanç!

Vurgulamak istediğim şey algılanmamış, neyse...

Allah geride bıraktıklarına sabır versin.

evli bir kadın ilk tanıştığı erkeğin gece evine sarhoş gidiyor ve ölüyor. yazık cok yazık topluma sözde örnek olacak kişiler. üzülmedim. allah rahmet eylesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt