Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Debriyajın azizliği

aybars şimdi servise gidip desenkı konrol edın ne durumda dıye ılla balataları sokmelerımı gerekıyor??? neyse o hızlarda bı sıkıntı yasamadıgın sukretmek lazım tekrar gecmıs olsun

Vay anasini cok garip, sana birsey olmamasi sevindirici gecmis olsun aybars.

allaha sukur sende bırsey olmadı ... cok gecmıs olsun canım benım dun soyledıgınde ınanamadım ...

Teşekkürler sağolun

Şemun , dün ustaya 1 hafta önce bakıma girdim hiçbir şey demediler diye söyledim.o da sökülüp bakılmadan anlaşılmaz zaten demişti..ya da belli sesler gelir debriyajta ağırlık veya aşırı hafiflik olur,ancak o şekilde anlaşılır fakat o da debriyaj merkezindeki arıza diye düşünülür.Eğer o değilse her halükarda sökülüp bakılması gerekir demişti

kardeşim çok geçmiş olsun.. dediğin gibi ışıklarda ayağın debriyajda olması ömrünü azaltıyomuş..

Debriyaja basmadan, ayağın üzerinde olsa bile debryajdan yer.

Büyük geçmişler olsun.. Böyle şeyleri kontrol ettirmek gerek sıkıntılar yaratabiliyor malesefki :( Allah daha beterinden saklasın

Geri
Üst Alt