Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

De la Rosa: 'F1'e dönme şansım yüksek'

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
DeLaRosa.jpg


Pedro de la Rosa, gelecek yıl Formula 1'e dönme şansının yüksek olduğunu söyledi. İspanyol pilot bununla birlikte 2010 için henüz verilmiş bir kararı olmadığını belirtti.

McLaren yıllardır yedek ve test pilotluğunu yapan 38 yaşındaki de la Rosa, 72 grand prixlik kariyerinin ardından sürekli olarak yarışlara geri dönme özlemini dile getirmişti.

De la Rosa'nın ismi yeni İspanyol ekibi Campos'la birlikti geçiyor. Bununla birlikte spor gazetesi Marca'ya konuşan İspanyol pilot, Campos'un tek seçeneği olmadığını da ifade etti.

De la Rosa, "Yıllardır, Formula 1'de yarışlara dönme konusunda hiç bir kadar yüksek bir şansım olmamıştı" şeklinde konuştu.

Gelecek yıla ilişkin planları konusunda gerginlik yaşamadığını da belirten de la Rosa, "Sakinim, önemli olan opsiyonların olması.
2010 için birşeyler organize etmeye çalışacağız. Fakat acele edip de yanlış tercihe lüzum yok" dedi.

TurkiyeF1.com
 
En sevdiğim test pilotu..
 
Geri
Üst Alt