Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupramı her an satabilirim.

4674.jpg

4686.jpg

4709.jpg

niye yanlış anlayayım..mehmet..görkem öyle bir şey düşünmüş ve yazmış bende eve gelince gördüm..aklımda yoktu zaten..zaten seatlar zor satılan araçlar en kolay satılanları dizel cordobalar...o yüzden seninkini ve benimkini ve mantıklı değil..:)

niye yanlış anlayayım..mehmet..görkem öyle bir şey düşünmüş ve yazmış bende eve gelince gördüm..aklımda yoktu zaten..zaten seatlar zor satılan araçlar en kolay satılanları dizel cordobalar...o yüzden seninkini ve benimkini ve mantıklı değil..:)

haklısın Varol abi. benim araba giderse siteden birine gitsin istiyorum. yoksa 1-2 ay sonra sahibindene koyacam. orada hemen satılır diye düşünüyorum.

iyi düşünüyorun ben bile satarken adam kayırıyorum ..geçen biri baktı o almasın dedim içimden..

hayırlısı olsun abi..hayırlı satışlar.

ben gözüm kapalı almak istiyorum ama sırf pert kaydı var diye babadan oluru alamadım ve çok isteyen arkadaşım da aynı sebepten mahrum kaldı.hayırlısı olsun günceli

Geri
Üst Alt