Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cuprami Aldim Iste Resimleri Arkadaslar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı olsun
kazasız belasız kullanın :)

240 lık degıl mı yoksa oynama var mı?

kazasız belasız sürüşler hakan

hayırlı uğurlu olsun kardeşim. bak doğru yolu buldun işte. nasıl memnunsun değil mi? bence hemen zafer abinin yakasına yapış. güle güle kullanırsın inşallah. allah kaza bela vermesin. birde dikkatli kullan. nedenini biliyorsun:)

hayırlı uğurlu olsun kardeşim. bak doğru yolu buldun işte. nasıl memnunsun değil mi? bence hemen zafer abinin yakasına yapış. güle güle kullanırsın inşallah. allah kaza bela vermesin. birde dikkatli kullan. nedenini biliyorsun:)

allah razi olsun abi nedenini biliyorum abi bilmemmi :D deli gidiyomus makine ben bole bisey gormedim :D

Allah kazasız belasız kullandırmayı nasipo etsin güzel makine :) Bu arada cupraların normal kullanımda ortalama yakıt tüketimleri kaç lt acaba ?

Allah kazasız belasız kullandırmayı nasipo etsin güzel makine :) Bu arada cupraların normal kullanımda ortalama yakıt tüketimleri kaç lt acaba ?

valla 9 lt yi dun gordum,24 lt yide :),ama dahada duser sanirim daha dun aldigim icin araci, biraz basiyorum aracin gucune falan bakiyorum,eski cupra kullanicilari daha iyi bilir zannedersem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt