Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CUPRA - TYPE-R videoları

Bu yeni kasa Honda Civic'lerin normalde 90 hp olup,Vtec açtıktan sonra 125 hp güç alındığı doğrumudur?

Yok onu biliyorum kardeşim normal kullanımda 90 hp oluyorlarmış sanırım.Vtec açtıktan sonra 125 hp oluyormuş onu demek istedim...

Yok onu biliyorum kardeşim normal kullanımda 90 hp oluyorlarmış sanırım.Vtec açtıktan sonra 125 hp oluyormuş onu demek istedim...

Vtec'in mantığı o zaten kardeşim performanslı kullanımda ekstra güç..
normal kullanımda da daha düşük güçte daha iyi yakıt ekonomisi..
velakin onlar I-Vtec..arada ne fark var bilmiyorum doğal olarak daha iyisidir herhalde..

Vtec'in mantığı o zaten kardeşim performanslı kullanımda ekstra güç..
normal kullanımda da daha düşük güçte daha iyi yakıt ekonomisi..
velakin onlar I-Vtec..arada ne fark var bilmiyorum doğal olarak daha iyisidir herhalde..

ayısıgının servısınde motorıle ılgılı gorevlının anlattıgı kadarıyla artık ole bıldıgımız vtec kalmadı demıstı s2000 ve typer var kı onlarda eskı vtecler gıbı degıl yenı cıvıc 1.6 lar 1500 devırde vtec acıyormus yakıt ekonomısı ıcın ıvtec akıllı vtec sacma dıyorlar:D

ayısıgının servısınde motorıle ılgılı gorevlının anlattıgı kadarıyla artık ole bıldıgımız vtec kalmadı demıstı s2000 ve typer var kı onlarda eskı vtecler gıbı degıl yenı cıvıc 1.6 lar 1500 devırde vtec acıyormus yakıt ekonomısı ıcın ıvtec akıllı vtec sacma dıyorlar:D
1.6 I-VTEC 125hp'lik Civic'ler 5.500'de Vtec açar. Ki Vtec'in yüksek devirde açılmasının sebebi zaten yakıt ekonomisi sağlamak.. Düşük devirde açılınca nası ekonomi sağlasın..

1.6 I-VTEC 125hp'lik Civic'ler 5.500'de Vtec açar. Ki Vtec'in yüksek devirde açılmasının sebebi zaten yakıt ekonomisi sağlamak.. Düşük devirde açılınca nası ekonomi sağlasın..

ben bılmem bu adamlar bunların semınerlerını egıtımlerını almıslar motorun en kucuk vıdasına kadar herseyını bılıyorlar ben cevap veremem ama ınanırımda ne dese

ben bılmem bu adamlar bunların semınerlerını egıtımlerını almıslar motorun en kucuk vıdasına kadar herseyını bılıyorlar ben cevap veremem ama ınanırımda ne dese
O seminere girenlerden ya da burada, bilgisine güvenen varsa girelim mi iddiaya?

Geri
Üst Alt