Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon Sonrası Leon Aerodinamisi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olayın tamponla alakalı olduğuna %99.9 eminim..
ayın 5'i 6'sı gibi Erya'ya "Doğuş Teknik"ten elemanlar gelicek o gün bu durumu da paylaşcam zaten.. ;)

araçların üzerine binen rüzgar dirençlerini küçümsemeyin..
aerodinami bunun için var..

Mark Webber'in yaptığı bu kaza güzel bi örnektir..
rüzgar dirençlerinin yüksek hızlarda bi araca ne kadar etkide bulunduğu..

http://www.youtube.com/watch?v=SFN_Gp1eHN0&NR=1

ya da bu..

http://www.youtube.com/watch?v=wsjApAZGHhk&feature=related

adam konuyu açtığına bin pişman oldu ya...aynı şeyi bende düşünmüyo diilim...brz daha yapıcı konuşmalar ypmak lazım ;)

ben diilim yiğit walla :) başından sonuna kadar okudum konuya yazılanları....sabırlı adamsın...

Birşeyden %99.9 eminsen niye bilgilenmek için konu açıyorsun ki..
Eklediğin videolar'da aracın altından geçen hava miktarından dolayı araçlar takla atıyor ayrıca. Uçak kanadının çalışma prensibi..

Arkadaslar tmm lutfen gerilime hiç gerek yok plss....

Birşeyden %99.9 eminsen niye bilgilenmek için konu açıyorsun ki..
Eklediğin videolar'da aracın altından geçen hava miktarından dolayı araçlar takla atıyor ayrıca. Uçak kanadının çalışma prensibi..

Ayberk'cim benim arabanın cam otomatiği ile ilgili bir problemi var. Aslında sorunun ne oldugundan %78,9 eminim ama konu açıp açmamakta kararsız kaldım. Sence açmalı mıyım? Yeterli bir oran mıdır %78,9?

bende yiğite katılıyorum bu konuda..çünkü yaklaşık 10 gün önce cupra tampon takıldı.dikkat ediyorum arabanın içerisinde inanılmaz bir soğukluk oluyor.hatta geçen gece ısıtmayı ayaklara doğru verdim ki hayatımda ilk defa bir arabada böyle birşeye ihtiyaç duydum.

Ayberk laf yarışından önce insanların yorumlarını da oku.. ;)

istersem %0.000000001'lik oran için konu açarım..
burda seni ilgilendiren şey nedir. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt