Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon Sonrası Leon Aerodinamisi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
amerikan boksu gibi herhalde.. :D :D

:D:D:D:D bende bilmiyorumki kankiler sen kucukken kaç yasındaydın gibi bişi olsa gerek:D

Heralde :D

Neyse gece 12den sonra anlışıldı ki bütün konuları pert edebilitem yuksek, o yuzden ben yatsam iyi olacak :D hadi iyi geceler.

Ben bu kafayla %89 uyurum 5 dakkada :D

%11 yüksek bi oran dikkat.. :D :D

Heralde :D

Neyse gece 12den sonra anlışıldı ki bütün konuları pert edebilitem yuksek, o yuzden ben yatsam iyi olacak :D hadi iyi geceler.

Ben bu kafayla %89 uyurum 5 dakkada :D

%89 için konu açmak gerekirmi diye izin alalm yüksek otoriteden :D

Ayberk laf yarışından önce insanların yorumlarını da oku.. ;)

istersem %0.000000001'lik oran için konu açarım..
burda seni ilgilendiren şey nedir. ??
Konuyu açmışsın bilgi almak için, insanlar fikir söylemiş sonra gelmiş diyosun ki yok öyle değil. Ben sebebini biliyorum %99.9 eminim. Arkadaşlarında seninle dalga geçtiklerinin farkında değiller. Konuyu son sayfasından okumaya başlayıp yorum yazarlarsa böyle olur :)
İstediğin konuyu açıyosun zaten kimse birşey diyemiyo sana. Yakında da aracım frene basınca yavaşlıyo diye konu açarsın %100.

Konuyu açmışsın bilgi almak için, insanlar fikir söylemiş sonra gelmiş diyosun ki yok öyle değil. Ben sebebini biliyorum %99.9 eminim. Arkadaşlarında seninle dalga geçtiklerinin farkında değiller. Konuyu son sayfasından okumaya başlayıp yorum yazarlarsa böyle olur :)
İstediğin konuyu açıyosun zaten kimse birşey diyemiyo sana. Yakında da aracım frene basınca yavaşlıyo diye konu açarsın %100.

açarsam da seni zaten ilgilendirmez..
velakin açtığım her konu için de yorumunu merak ettiğim son kişi sensin Ayberk..
iyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt