Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra tampon arayanlar???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar 150-200 tl diyorsunuz adamlar bana 400tl+kdv diyor var mı böyle bir soygunculuk? sizler bu 150-200 den emin misiniz ? eğer öyleyse direk diyeyim yani erya da 200liraya yaptıran arkadaşlarım olmuş diyeyim böyle bir fiyat farkı olamaz:mad:

bence 400 diyen servisle bi konuş fiyatı uysal bi seviyeye çeksinler.. :)

evet pazartesi servise gideceğim zaten. 200 liraya yapsınlar yoksa kolumun uzadığı her yere şikayette bulunurum:D ya da atayım önlerine eski ön tamponu yeter :) şaka bir yana pısırık falan bir tip olsak, araştırmasak direk kitleyecekler.

bugün antep de servise uğradım ve leon 1m için cupra tampon sordum
tampon+ızgaralar+sisler yani full tampon 1067 tl fiyat verdi..
işçilik +boya için de 300 tl dedi
tamponun geliş süresi için 25 gün dedi

top sportla karıstırmasınlar dıkkat edın .... cupra-r ıle topsport karısıyor ve sızın fıoyat buyuk olasılıkla topsport

arkadaşlar 150-200 tl diyorsunuz adamlar bana 400tl+kdv diyor var mı böyle bir soygunculuk? sizler bu 150-200 den emin misiniz ? eğer öyleyse direk diyeyim yani erya da 200liraya yaptıran arkadaşlarım olmuş diyeyim böyle bir fiyat farkı olamaz:mad:

İşcilik boya tampon vs herşey dahil fiyat alıp yazarsan yardımcı olalım fiyat karşılaştırması yaparak..

bugün antep de servise uğradım ve leon 1m için cupra tampon sordum
tampon+ızgaralar+sisler yani full tampon 1067 tl fiyat verdi..
işçilik +boya için de 300 tl dedi
tamponun geliş süresi için 25 gün dedi
Varol Abi Şahintaş tan bahsediyorsan fiyatlar her zaman ucuk olur, öyle bi niyetin varsa Adanada kavi ye de sor derim ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt