Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Sorgusu

araba satılmış can geçmiş olsun.yoksa senmi aldın :D cevapları beklemeden?

adam gidip kendi kendine bir yere vurduysa,ya da birine vurup kaçtıysa ve tamiri sanayide yaptıysa hiç kayıt olmamasına rağmen boyalı olabilir..bence en güzeli gidip incelemek..ama araç harbiden güzel görünüyor.

40 yaş kullanicisi bal peteği panjur + tavan kaplama yaptirmiş=) andropoz da heralde =)) işin şakası tabi..
araba güzel gözüküyor eğer temizse 50.000 tl ye kapatilmali bu araç =)

çelişkiliymiş gercekten

verilen linkten değilde seat leon olarak aratınca çıkmıyor zaten araç dünde satılmıştır ibaresi vardı enson

aracı b arkadasım alcak ve cuma gunu ıst e gelcek almak ıcın,eger b sakatlık yoksa kesın almaya gelcegını soyledı satıcıya o yuzden ılanda satıldı dıe gosterdı

bencede adamlar kaskolu araçları illaki servise götürmüyor kendi boyacılarınada götürebiliyo ben bu işin içindeyim eğer öyle bi sorun varsa kayıtlara girmez servisde ama kaskodan gözükür kayıtları yahu neleri görüyoruz adam sıfır araba alıyo çamurluğu boyalı çıkıyo :D bence en iyisi ve en mantıklısı çok düzgün bi ustaya gösterip almak arabayı ben o boya ölçüm cihazlarıyla baktıkları boyaya bile inanmıyorum işin ne hileleri var anlatsam alcağınız arabayı nerelere gösterirdiniz

Geri
Üst Alt