Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra pedal takimim geldi ama....

E bana kesip bicicez falan dediler telefonda ben de vazgeciordum..

Kaan abim şanslısın.. :p
geçen hafta Rıza istemişti foto onun için çekmiştim..direkt gösteriyim..
motor 2 ay önce tertemizdi şuan leş gibi bu konuda sori.. :D :D

bahsettiğim turboya bağlanan hortum bu..

T'nin ucuna takılan aracın kendi hortumu..direkt turboya takılan ise saatten çıkar zaten büyük ihtimalle..AEM'de çıkıyo..

bu boru naapılıyo dersen de şimdiden söyliyim delme biçme yok..elektriğin vs. kabine geçtiği delikten hortum da rahatlıkla geçiyo..

bu arada belirteyim bu şekilde saatin ölçümleri de doğru..

Abi sana da getirtiriz:)abi arkada havuz derken arabanin kendisinde mi oluyor havuz kismi yoksa benim ayak dayamanin arkasindaki cikinti mi?Bu arada powershopla gorustum selamini soyledim turbo saati icin, benim arabada hortum kesmekten falan bahsetti t boru takilacak falan dedi, soguttu beni..o kadar mesakatli mi abi o is?

yaw alem çocuksun valla kaan , ben seni tanıyorum hiç sana sıkıntı çıkaracak şey önerirmiyim rahat ol sen problem yok sistemi böyle sorun yaşamazsın . hortum dediği basıncı ölçen yere saatin okuması için minicik t aparat takılıyor okadar bende 7 tane saat var ve bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım ..haa yok ben arabada birşey kestirmem dersende harici yazılımlar var ordan arabanın nerde ne zaman ne tepki verdiğini anlık realtime tüm sensör değerlerini görebilir aracını kendin rutin kontrol edebilir herşeyine vakıf olursun ister netbook tan görürsün ister aracına ekran bağlar her daim gözünün önünde olan tüm değerleri takip edersin

26982da9.jpg
[/URL][/IMG]
4daf2491.jpg
[/URL][/IMG]

Kaan DSG için olanı varmı bunları aldığın yerde. Yani debriyaj hariç toplam üç parça olacak. Nereden ve kaça bulabiliriz bunları acaba,,

yaw alem çocuksun valla kaan , ben seni tanıyorum hiç sana sıkıntı çıkaracak şey önerirmiyim rahat ol sen problem yok sistemi böyle sorun yaşamazsın . hortum dediği basıncı ölçen yere saatin okuması için minicik t aparat takılıyor okadar bende 7 tane saat var ve bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım ..haa yok ben arabada birşey kestirmem dersende harici yazılımlar var ordan arabanın nerde ne zaman ne tepki verdiğini anlık realtime tüm sensör değerlerini görebilir aracını kendin rutin kontrol edebilir herşeyine vakıf olursun ister netbook tan görürsün ister aracına ekran bağlar her daim gözünün önünde olan tüm değerleri takip edersin

26982da9.jpg
[/URL][/IMG]
4daf2491.jpg
[/URL][/IMG]
Eyvallah abi cok saol:)

Kaan abim şanslısın.. :p
geçen hafta Rıza istemişti foto onun için çekmiştim..direkt gösteriyim..
motor 2 ay önce tertemizdi şuan leş gibi bu konuda sori.. :D :D

bahsettiğim turboya bağlanan hortum bu..

T'nin ucuna takılan aracın kendi hortumu..direkt turboya takılan ise saatten çıkar zaten büyük ihtimalle..AEM'de çıkıyo..

bu boru naapılıyo dersen de şimdiden söyliyim delme biçme yok..elektriğin vs. kabine geçtiği delikten hortum da rahatlıkla geçiyo..

bu arada belirteyim bu şekilde saatin ölçümleri de doğru..
Yigit anladim cok saol resimli aciklama icin..

ayak dayamanın arkasında bulunan 3 adet geçme yerine denk gelen kısım halı kesilecek ve orada yerleri var tam olarak oturacak sol tarafda bulunan vida yerinden sabitlenecek
fren ve debriyaj pedalları geçme sorun yok
ANCAK ban gelen pedal ile sendeki farklı şöyleki bendeki komple idi yani komple gaz pedalı sökülüp yenisi takıldı sendeki ise sadece ön taraf gibi

http://www.seatclubworld.com/showth...f-GT%DD)-Orjinal-Krom-Pedal-Seti-DSG-(Resimli)

buaradaki gibi

ayak dayamanın arkasında bulunan 3 adet geçme yerine denk gelen kısım halı kesilecek ve orada yerleri var tam olarak oturacak sol tarafda bulunan vida yerinden sabitlenecek
fren ve debriyaj pedalları geçme sorun yok
ANCAK ban gelen pedal ile sendeki farklı şöyleki bendeki komple idi yani komple gaz pedalı sökülüp yenisi takıldı sendeki ise sadece ön taraf gibi

http://www.seatclubworld.com/showth...f-GT%DD)-Orjinal-Krom-Pedal-Seti-DSG-(Resimli)

buaradaki gibi

Evet sadece pedalin on tarafi. Boyle olmasi kotu oldu yarin servise gidicem . Ayni kisiden pedali alan kisi ile konustum. Cok zor takmislar gaz pedalini. Eskisini sokup cok ugrasmislar ama takmislar takana kadar dislerini kirmislar falan filan. Acaip bunaldim bunlari duyunca. Ucuz olmasinin sebebi de gaz pedalinin tamaminin olmamasiymis. Bakalim be olacak yoksa iade edicem komple seti. Sogudum simdiden...:(

Evet sadece pedalin on tarafi. Boyle olmasi kotu oldu yarin servise gidicem . Ayni kisiden pedali alan kisi ile konustum. Cok zor takmislar gaz pedalini. Eskisini sokup cok ugrasmislar ama takmislar takana kadar dislerini kirmislar falan filan. Acaip bunaldim bunlari duyunca. Ucuz olmasinin sebebi de gaz pedalinin tamaminin olmamasiymis. Bakalim be olacak yoksa iade edicem komple seti. Sogudum simdiden...:(

Tahmin etmem gerekiyordu. Aynı kişiden pedal setini alan benim... :) Ne yaptığıma dair detayları shapekaan'a yazdım. Soğumana gerek yoktur. Her halükarda çözümü var.

Geri
Üst Alt