Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra pedal takimim geldi ama....

007

Kayıtlı Üye
Daha onceden taktiran arkadaslara soruyorum..pedal takimim resimlerdeki hali ile geldi..baska bir parca ilavesi gelmedi..sizce takilmasi icin baska bir vidaya falan gerek olacak mi yoksa servis bunu halledebilir mi? ozellikle ayak dayama nasil takilacak?
11me0cj.jpg

2ivl278.jpg

sen bunlarla hiç uğraşma hepsini bana sat kurtul kaan :D :D
servis halleder onu ama ayak dayama sıkıntılı olabilir çünkü arkada havuzu var problem olabilir ..

Kaan abim pedallar delinip deliceklere geçirilcek, gaz pedalı direkt değişcek zaten..
ayak dayama da bence en temizi delmeden zemine yapıştırabilir..yerine oturuyo zaten..

Yani gaz pedali eskisi cikarilip yenisimi oturtulacak?baska bisey gelmedi hepsi resimdekilerden ibaret Yigit.Bir de fren ile debriyaj sanirim delmeye gerek yok arkasi gecmeli gibi..

sen bunlarla hiç uğraşma hepsini bana sat kurtul kaan :D :D
servis halleder onu ama ayak dayama sıkıntılı olabilir çünkü arkada havuzu var problem olabilir ..

Abi sana da getirtiriz:)abi arkada havuz derken arabanin kendisinde mi oluyor havuz kismi yoksa benim ayak dayamanin arkasindaki cikinti mi?Bu arada powershopla gorustum selamini soyledim turbo saati icin, benim arabada hortum kesmekten falan bahsetti t boru takilacak falan dedi, soguttu beni..o kadar mesakatli mi abi o is?

fren pedalında ya da debriyaj deliklerin oturcağı yer belli Kaan abim..delmeden anca o plastik uçlar kesilir ve öyle takılabilir..yoksa havada kalır doğal olarak..gaz pedalı sökülüp yerine direkt takılcak evet Kaan abim.. :)

Abi sana da getirtiriz:)abi arkada havuz derken arabanin kendisinde mi oluyor havuz kismi yoksa benim ayak dayamanin arkasindaki cikinti mi?Bu arada powershopla gorustum selamini soyledim turbo saati icin, benim arabada hortum kesmekten falan bahsetti t boru takilacak falan dedi, soguttu beni..o kadar mesakatli mi abi o is?

bişilerin kesilip biçilmesine gerek yok..
aldığımda saatte T boru zaten vardı..turboya bağlanan hortum çıkıyo T boru oraya ölçüm yapan hortum da ona hepsi bu.. :)

fren pedalında ya da debriyaj deliklerin oturcağı yer belli Kaan abim..delmeden anca o plastik uçlar kesilir ve öyle takılabilir..yoksa havada kalır doğal olarak..gaz pedalı sökülüp yerine direkt takılcak evet Kaan abim.. :)
Eski plastik fren ve debriyaj pedallari cikip bunlar onlarin ciktigi bosluga oturmaz mi acaba?

bişilerin kesilip biçilmesine gerek yok..
aldığımda saatte T boru zaten vardı..turboya bağlanan hortum çıkıyo T boru oraya ölçüm yapan hortum da ona hepsi bu.. :)

E bana kesip bicicez falan dediler telefonda ben de vazgeciordum..

Kaan abim bunlar sonuçta öyle esnemeyen kalın plastik değil..istersen öyle taktır ama frene bastıkça en fazla 5 fren sonra çıkar o pedal ordan ya da yırtılır.. :D :D

Geri
Üst Alt