Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Mercekli Far

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
motorların geldiği kısım açıktaymış sanırım...bu açıklıkta buğuya neden oluyomuş bildiğim kadarıyla...yapılamıcak bşi diil aslında bi fibercide o boşluk nizami şekilde doldurulabilir...

Eminim hallolur zaten buğ olayı orjinal farımda da vardı onunla uğraşmıştım zamanında şmdi yeniden onu yaşamak keyfimi kaçırdı sadece... Sorunu bilip uğraşırım diyen arkadaş varsa ki eminim vardır:) farları alabilir....

hayırlı satışlar..
piyasa hareketli bu aralar.. :)

Yeni kasaya uymaz arkadaşlar bunlar. Ayrıca buğu olayı Sonat ın da dediği gibi 0 araçlarda bile başgösterebiliyor lakin iyi bir yalıtım ile çözülebilir

bu farları en uzun kullanan bendim herhalde :D hayırlı satışlar kardeşim bu arada buğu olayı acayip derecede hastalık sanırım benim yeni aracımda bile yaptı bugün yağmurda deli etti beni:S

güray peki motor kısmındaki açıklıktan dolayı mı yapıyo buğu...o açıklık kapalı diil sanrm dmi farlarda?

Ampuller ve balastları üzerindemi ? Eğer üzerindeyse ilgileniyorum..

Arkadaşlar orjinalleri almak şartıyla d2s dahil herşeyiyle satılıktır...

Buğu motor kısmından yapmıyor arkadaşlar bugün tekrar tekrar kontrol ettim arka taraf kupkuru benim düşüncem ön altta bir açıklık olması... Mecbur bunun camı sökülüp tekrar elden geçmeli zaten iyi bir şekilde kapatılınca kalkacaktır sorun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt