Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Lip'li A3.

a3'ün tamponuna birebir uyuyor..
bizim cupra tamponda ne kadar emanet duruyorsa , a3'ün tamponuyla birebir uyumlu çünkü ızgaranın alt bitiş noktası lipin çıkıntılarının bittiği yere denk geliyor.

offf bu 16 plakalı taksi A4 Allroad galiba, benim hayalimdeki araç süper.

abi lip cuk oturmuş. takside felaket bir olay. muhtemel olarak uludağa çıkış için kullanılan bir araçtır diye duşunuyorum.

durağın telefonu var mı? :) istanbula çağırcam
nasıl taksi yapılır o canavar ya?

abi lip cuk oturmuş. takside felaket bir olay. muhtemel olarak uludağa çıkış için kullanılan bir araçtır diye duşunuyorum.

bu modelin kayak pistinde yokuş tırmandığı videolar var, benim hayalimdeki araçlardan. Aslında sınıfa ve özelliklere göre çok da pahalı değilmiş ama yine de yenisi için bana hala çok uzak. 2004 model 2,7Tler V6 biturbo ve fiyatları da ulaşılamayacak kadar uzak değil. Benzinli olması biraz can sıkıcı, sarfiyat fena acıtır ama 2,5TDI bulunabilirse çok keyifli olabilir.

o taksiye bide jant yapacan dadından yinmez..helal olsun valla adama kıymış...

Cupra lıp kendını cok astı son donemde,106 sına bıle takan var a3 hıc bsy degıl :)

a3'ün tamponuna birebir uyuyor..
bizim cupra tamponda ne kadar emanet duruyorsa , a3'ün tamponuyla birebir uyumlu çünkü ızgaranın alt bitiş noktası lipin çıkıntılarının bittiği yere denk geliyor.

öyle ama tamponun çizgisine hiç uymuyor.aşağıya doğru ovalleşen tampondan sonra zınk diye fırlamış gibi duruyor :)

vay anasını adamın taxiye bak

Geri
Üst Alt