Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra lip

Kayadibi seat'dan 2 gün önce sordum 100tl fiyat verdiler ayrıca kendileri yapıyor bu uygulamayı en azından serviste yaptırmıs oluruz bende yaptırmayı düşünüyorum fırsatım olunca, yeni kasada uygulanmıs bir tane araç vardı sordugumda güzel duruyordu =)

arkadaslar daha uyguna alamaz mıyız yaa kücücük plastikten bi parcaya 100 tl içime sinmiyor.. 2 . el temiz satan arkadaslar varsa ben alabilirim

Konya yolunda Doğuş var. Şu an fiyatı 100TL. Sitede satanlar oluyor bazen kullanılmamış.

Uygulama Güzel olan areaçta makyajlı makyajsız süper duruyo kötü takılanda ise berbat daha önce takmış birine taktırmakda fayda var:eek:key:

berkebaspınar HL 1155 arkadaşımızın aracında canlı örenği var. ve çok güzel bir işçilik ile uygulanmış.

bende yaptırmıştım bu uygulamayı
gayette güzel oldu bence :eek:key:

Ekli dosyalar

• IMG_0254.jpg
    IMG_0254.jpg
    94.6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_0254.jpg
    IMG_0254.jpg
    92.7 KB · Görüntüleme: 29
vw grubuna ait her yetkili servisten teğmin edebilirsiniz önemli olan parça kodu benim aracımda da vardı 2009 model makyajdan önceki kasa şaşmaz çiğdem fiberde gayet güzel bi işçilikle sonradan eklendiği anlaşılamayacak şekilde montaj yaptılar şuan lipin fiyatı 75-95 tl arası diye biliyorum buda eski aracımdaki duruşu bir fikin edinmenize yardımcı olur http://img806.imageshack.us/img806/1869/dsc0089p.jpg & ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ben cok yakıstırıyorum makyajlı makyajsız farketmez.montajıda kolay aslında ama aracı lıfte kaldırmadan montaj yapılamaz bı kısı karsıdan bakıyor dıgerlerıde onun talımatıyla sımetrıgını ayarlıyor ve vıdalanıyor bız kndımız yapmıstık.zaten goturecegınız sanayı ustasıda parcayı ılk gordugunde ne oldugunu anlamıcak bılgısı olmıcak olay sadece sıze kalmıs tarıf edıp vıdalatcaksınız...

aynı uygulamayı ibizada yaptık.Leon cupra lipini ibiza fr tampona uydurduk.görüntüyü tamamen siz ayarlıyorsunuz.ama esnek bi parça o yüzden çok sıkıntı olmaz.ben çok yakıştırıyorum.tavsiye ederim.ama tampona vida girince önce bi içiniz acıycak onu sölim.sökmek istersen siyah araç için hiç sorun olmaz.

Geri
Üst Alt