Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra için Milltek cok yakında...

Safa tuv olayi yalan benim aracta kat yok muaynede desemki tuv onayli bu adam bana ne der sence

Şemun sen katı iptal ettin sanırım. Heralde katalitiksiz aracı muayeneden geçirmezler. Aldıgım oem egzoz kitinde kat iptali yok spor katalitik var dikkat edersen...

Safa tuv olayi yalan benim aracta kat yok muaynede desemki tuv onayli bu adam bana ne der sence

senın sıstemın normalde spor katı var semun ama Zafer abı gereksız bsy oldugunu bıldıgı ıcın almamıstır buyuk ıhtımal :) Tuvde arabada spor kat olsa yıne sesıne soluguna bakmadıkları surece sadece gozlerının gordugu bsy oldugu ıcın gecırırler yoksa senın dedıgın gıbı Tuv beglelı olması bızım Tuv un b yerınde deıl :)

Safa sen o tuv belgesıne guvenme cunku o belgelerın hıc bırı turkıyede gecerlı olmuyor:) Tuv un ılk acıldıgı donemlerde benım egsoz sıstemım tuv belgelı dıyen kımseyı gecırmedıler ona guvenerek egsoz alma haberın olsun :) Ayrıca polıs arabandan kafasına gore yuksek buldugu anda arabanı ıstedıgı gıbı baglar adam bunun tuv belgesı faln var dıyemezsın :) mesela semunun SS de alt devırlerı asırı derecede sessız onu ıstesede bsy dıyemez ama milltek te ses daha tok ve daha fazla haberın olsun :)

Biliyosun burdaki servisin sahibi arkadasım. Aynı sekilde 140 lık Golf Tsi a abt egzoz kiti takıldı araba ötüyor zarıl zarıl. Tüv belgeli. Arkadasım servisten tüv belgesinin onay numarası ve kodu ile uygunluk belgesi düzenletiyor problem kalmıyor. Herif egzozdan o kagıdı gostererk kac defa gecti sayısını bilmiyorum can. Tüv belgesi var diyip tabikide geçmek mumkun deil polisten. Onaylı uygunluk belgesi bayi tarafından duzenlenen olay orda bitiyor;)

TUV muayenesini bence bu kadar dert etmeyin...

Biliyosun burdaki servisin sahibi arkadasım. Aynı sekilde 140 lık Golf Tsi a abt egzoz kiti takıldı araba ötüyor zarıl zarıl. Tüv belgeli. Arkadasım servisten tüv belgesinin onay numarası ve kodu ile uygunluk belgesi düzenletiyor problem kalmıyor. Herif egzozdan o kagıdı gostererk kac defa gecti sayısını bilmiyorum can. Tüv belgesi var diyip tabikide geçmek mumkun deil polisten. Onaylı uygunluk belgesi bayi tarafından duzenlenen olay orda bitiyor;)

Orası kayserı Safa bız ıstanbul adına konsyoruz:) Aynı olayı ıstanbulda becerebılırsenız herkes gıder b tuv onaylı egsoz alır.Ayrıca syle dusun zaten satın aldıgımız cogu sey Tuv onaylı oluyor ama bu kımsenın umrunda deıl burda muayneye gıttıgınde yada polıse yakalandıgında:)

Orası kayserı Safa bız ıstanbul adına konsyoruz:) Aynı olayı ıstanbulda becerebılırsenız herkes gıder b tuv onaylı egsoz alır.Ayrıca syle dusun zaten satın aldıgımız cogu sey Tuv onaylı oluyor ama bu kımsenın umrunda deıl burda muayneye gıttıgınde yada polıse yakalandıgında:)

Walla Kayseri yada istanbul yada adıyaman. Polis aynı polis yasa aynı yasa can. Bu belge burda geciyoda orda geçmiyomu yani. Her bayi kendi malı olmayan egzoz kitine uygunluk belgesi vermez zaten. Adam 2.5 3 senedir kullanıyor her durduran polise bunu gosterip geciyorum diyor. Dua ediyor kagıdı duzenleyenlere.

Volkswagen grubu Tüv onaylı performans egzozu satıyorsa bunun bana uygunluk belgesini saglaması lazım. Bu işte boyle oluyor işte. Sonucta vw parçası. Bu ülkede tüv varsa tüv belgesnin uygunlugunu gosterdiğin surece kimse bişi diyemez...

Muayene zaten dert deil abi daha 2.5 sene var... Ayrıca muayenedede dert olacagını sanmıyorum bu kitlerin...

Yok biliyorum seni de ben Semun icin dedim..Bu islerin de suyu cikmis buralarda..Adamlar 60-70 liraya hallediyorlar herturlu sorunu..

Walla Kayseri yada istanbul yada adıyaman. Polis aynı polis yasa aynı yasa can. Bu belge burda geciyoda orda geçmiyomu yani. Her bayi kendi malı olmayan egzoz kitine uygunluk belgesi vermez zaten. Adam 2.5 3 senedir kullanıyor her durduran polise bunu gosterip geciyorum diyor. Dua ediyor kagıdı duzenleyenlere.

polısın aynı polıs oldugunu soylerken kendın de ınanıyomusun olm :) Mesela bızım yazlıktakı polısle fatıhte devrıye donen polısın halı tavrı aynı degıl :) Arkadasımın Cuprasının orjınal renklı camına ceza kestıler bu polıs ıcın ne demek lazım o zaman :) Arabana aldıgın marka cogu seyın tuv belgesı var,normal sartlarda zaten bu uygunluk belgesıdır b yerden onaylatman gerekmez ama bızım ulkemızde boyle ıslere gereklı onlem verılmıyor.Uygunluk belgesı dedıgın sey zaten aldıgın malzemenın kutusunun ıcınden cıkıyor kı bunu ureten adam Tuvden onayını almıs bayı dedıgın sadece b aracı onun onayladıgı seyı polıs kabul edıyosa orda buyuk b sacmalık var demektır :)

Geri
Üst Alt