Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra far devil egzos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşleticez kaskoya illaki, bakalım:)
Konuyu daha da dağıtmadan:

Güncel :)

Ben tampon , double din ve jantları işlettim 50 TL fark çıktı , çok bişi farketmez ilk fırsatta kaskoya işlet bence

Aziz 250 Milyon'a anlaşmıştık senle kardeş 250 ytl'den biraz daha fazlaya verdin sanırım hadi hayırlısı olsun alan kişiyede sanada . kitledin benide neyse..... araboru var demiştin onuda iyi günlerde kullan iyi öter . selametle . benim bildiğim söz ağızdan çıkar kardeş .....
Not: pazartesi gününe eryaya randevu almıştık . inanmayan gürkanla görüşebilir .

bu mesajı moderatör arkadaş kapatırsa üyeliğimide silebilir ! Saygılar

Aziz 250 Milyon'a anlaşmıştık senle kardeş 250 ytl'den biraz daha fazlaya verdin sanırım hadi hayırlısı olsun alan kişiyede sanada . kitledin benide neyse..... araboru var demiştin onuda iyi günlerde kullan iyi öter . selametle . benim bildiğim söz ağızdan çıkar kardeş .....
Not: pazartesi gününe eryaya randevu almıştık . inanmayan gürkanla görüşebilir .

ethem ne için anlaşmıstınız hangi ürünler için onuda sölede tam olsun bari

ethem ben senle birşey konuşmuşdum ama sen unutmuşsun sana birşey dedim bunu buraya yazarak birşey olmaz beni cepden arardın benle konuşurdun bende sana detaylı açıklamayı yapardım sen nededin o fiyatlara bana gelmez dedin neyse hiç birşeyi satmıyorum...

konu kitlenmesi talep ediyorum aracıda satmıyorum parçalarıda saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt