Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra and type r

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayberk şimdi gelir o zaman yandık:)

Cupra R ve Type R'ın güçleri eşit mi ki? TypeR daha hafif ama baya da bi güç farkı var arada.

O araba cupraR değil de normal Cupra bile olsa 40hp daha fazla. CupraR'sa zaten yazıldıgı gibi, 200hp'lik typeR'ı geçemicekse yakarım ben o arabayı.

Arada böyle videolarda çıkıyor. Ben Honda'dan nefret ederim bilen bilir araba değil diye. Ancak kilo ve devir avantajından dolayı genelde videolarda type-r'ların cupra'ları geçtiğini de kabul etmek lazım.

Cupra R ve Type R'ın güçleri eşit mi ki? TypeR daha hafif ama baya da bi güç farkı var arada.

O araba cupraR değil de normal Cupra bile olsa 40hp daha fazla. CupraR'sa zaten yazıldıgı gibi, 200hp'lik typeR'ı geçemicekse yakarım ben o arabayı.

Araç zaten Cupra R değil...

Cupra yüksüz ağırlık 1375kp Type-R yüksüz ağırlık 1205kg.

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

Arada böyle videolarda çıkıyor. Ben Honda'dan nefret ederim bilen bilir araba değil diye. Ancak kilo ve devir avantajından dolayı genelde videolarda type-r'ların cupra'ları geçtiğini de kabul etmek lazım.

Benim izlediğim denemelerde standart olarak hiçbir Type-R Cupra'yı geçemedi.

Bence bu cupra stock değil.Chip falan var bunda.Yoksa typer bu kadar fark yemez.İşte buda altındaki aracın turbo olmasının avantajı.Kolaylıkla oynayabiliyorsun.Baksanıza 280 kmlere çıkacak nerdeyse.

Standart haliyle içinde 4 kişi olan Cupra benim içinde olduğum Type-R ı 265km hızla giderken geçti.Bence 280km gayet normal

Tekin abi selamlar benım bıldıgım cupra lar stock halıyle o hızlara cıkıyor

Tekin abi, o gavurdağından geçip Maraş sapağından sonra otobanda bir düzlük var. Senin yazını ne zaman görsem oralar aklıma geliyor. O düzlükte 2003te mondeo ile 230km civarı bir hızda kargaya çarpmış sağ aynayı kargaya vermiştim ve inanılmaz da korkmuştum nerden çıktı bu diye. Bir cupra alırda güneye inersem Mersin Gaziantep arası otobanda bi gazlamak isterim :):)

Valla arkadaşlar standart haliyle 260 kmlere çıktığını biliyordumda 280 i bilmiyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt