Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cumartesi 14.00 16.00 ERYA

Evat beyler başka isim yazmama gerek varmı..?

Bende gelicem belki 14 de yetisemiyebilirim ama yetisemezsem 14,30 da caddedeyim

arabasızda olsa gelmeye calısıcam

Ben bütün gün babamla fuarda olucam işle ilgili. Ne yazık ki gelemicem.

selam arkadaşlar toplanıp ne yapılacak anlayamadım biri aydınlatırsa sevinirim :):) bende gelirim

eryada buluşalım suadiyede bulunan seat standında görünücez sonra fenerbahçe veya istediğimiz bir yerde sohpete devam

yahu ben askerdeyken ne organizasyonlar kaçirdim ama ya..neyse 8 gün kaldi..sonra hiç bi org. kaçmaz =)

araçlar nerde durucak.. biyere park edilcekse biz hiç trafiğe takılıp daha geç kalmadan otoparka bırakalm öle geliriz??

planlı bi yer yok eda yer bulamazsak programı biz kendimize göre çay kahve keyfi yaparız

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:35 ----------

yahu ben askerdeyken ne organizasyonlar kaçirdim ama ya..neyse 8 gün kaldi..sonra hiç bi org. kaçmaz =)

sen geldiğin gün'de yaparız

Geri
Üst Alt