Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Corolla D4D..

far karartma vede kapı dıreklerıyle aynalarıda sıyah yap ufaktan tam JDM olursun ....
Kazasız belasız masallah ...

far karartma vede kapı dıreklerıyle aynalarıda sıyah yap ufaktan tam JDM olursun ....
Kazasız belasız masallah ...

JDM yapma çabam yok hoşuma gideni ve yakıştığını düşündüğüm şeyleri yapıyorum.çıkma far bulursam simsiyah bi-xenon yapıcam, kapı direklerim ztn siyah, aynalarımı ellemem ömer çift renk sayılırlar ztn alt kısımları siyah ufakta olsa ;)

teşekkürler :) vizörlerim yolda ztn 4 cam için, TR'de Corolla için yok 4 lü hep Civic'lere var :(

pardon hocam bu aralar sık gorunce oyle bir akım var sandım. Sizinkisi teknik bir olaymış taktir ettim:)

bu arada JDM olabilmesi için en başta direksiyonun sağda olması lazım..
Avrupa pazarında vs. üretilenler olmaması gerekiyo her şeyden önce ayrıca..
kapaklı jant olduğunda sadece kapaklı jant oluyo yani.. :) ;)

pardon hocam bu aralar sık gorunce oyle bir akım var sandım. Sizinkisi teknik bir olaymış taktir ettim:)
eyvallah :) uzun süre kalınca tozlar orda yapışıyor çıkarması zorlaşıyor o yüzden her yıkamada olmasada 2-3 seferde bir söküp temizlemeye çalışıyorum :)
aynen öyle, o yüzden benim arabam JDM diyerek kasmaya gerek yok hem Japonyadaki sedanlar farklı tasarıma sahip bizimkilerden :)
Çok güzel karajantlar falan kazasız belasız....:)

çok teşekkürler hepimize kazasız belasız :)

knka JDM ın acılımını bılyomusun :)

knka JDM ın acılımını bılyomusun :)

bildiğim Japon iç pazarı için üretilen ve dışarı verilmeyen tamamen Japonların hizmetine sunulmuş araçlar JDM'ler..biz yaparız biz kullanırız olayı değil midir Can'ım.. :)

bu kasadan bendede vardı 2003 full sol modeli otomatikti gri idi ve çok memnun kaldık hiç sorun çıkarmadı bana böyle görünce aklıma da geldi aslında çok güzel araç tek sorunu fazla yakıyodu benimki malum 1.6 idi seninki az yakıyodur muhtemelen bir de jant olayı baya moda oldu bu ara içeride ve kara jant modelleri değişik ve ekonomik olmuş motora ellemeyi düşünüyomusun chip falan?

Geri
Üst Alt