Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba anahtar

JOKER66

Kayıtlı Üye
slm forum seat cordoba 1,4 hp (stella) 2004 model arabam var uzaktan kumandası arızalandı anahtarcıya götürdüm açtı kontrol etti pil taktı malesef ışık yanmıyor kumanda çalışmıyor yenisini almanız gerekiyor dedi bayağı bir ücret istedi 600-650 tl gibi bende kafama takıldı uzaktan kumanda anahtarın içinde bir elektronik kart devre var bu devreyi türkiyede satan yada yurt dışından internetten alıp anahtarın içindekiyle değiştirip kodlama yapabilirmiyim nasıl bilgisi olan varsa sevinirim

slm forum seat cordoba 1,4 hp (stella) 2004 model arabam var uzaktan kumandası arızalandı anahtarcıya götürdüm açtı kontrol etti pil taktı malesef ışık yanmıyor kumanda çalışmıyor yenisini almanız gerekiyor dedi bayağı bir ücret istedi 600-650 tl gibi bende kafama takıldı uzaktan kumanda anahtarın içinde bir elektronik kart devre var bu devreyi türkiyede satan yada yurt dışından internetten alıp anahtarın içindekiyle değiştirip kodlama yapabilirmiyim nasıl bilgisi olan varsa sevinirim
Kardeş ben 100 TL ye yaptırdım yeni anahtar sadece içinden imbobilazer tüp var sargılı onu alıp yeni anahtar a taktik yeni anahtarında kodlamasini cihazla yapıyor 15dk işlem tamam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Gecen 250₺ fiyat cektiler konya da sanayide sordum. Aliexpres den alacam 40-50₺ devre +imo+sustali anahtar takimi.

İyi bir elektronikçi lehimleri tazelesin, yani üzerinden geçsin benim aynı sıkıntı vardı ve bu şekilde çözdüm.

Geri
Üst Alt