Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cold Air intake kit!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o zaman burda anket açıyorum :D

Cold Ait İntake Kit'i Kim Monte Etsin ?

A) Ayberk B) Ogün

NOT: Yoruma açıktır :D

ewet gercekten gıdıp mototrun en sıcak yerıne koymanız benım sızı kıskanmam dımı??
Senden öğrencek çok şeyimiz var Ogün :D

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

o zaman burda anket açıyorum :D

Cold Ait İntake Kit'i Kim Monte Etsin ?

A) Ayberk B) Ogün

NOT: Yoruma açıktır :D
Biz ölüp bitiyoduk senin kiti monte etmek için. Git kendin bul kiti kendin taktır :D

Senden öğrencek çok şeyimiz var Ogün :D

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

Biz ölüp bitiyoduk senin kiti monte etmek için. Git kendin bul kiti kendin taktır :D

bıde gerekrıse voltranda olustururuz kardesım(ayberk)le;)

ayberk yarın 1 gibi aricam seni gidip halledelim kardeşim :D

Cemal Bey sadece hava filtre kit ile mi %10 güç sağlıyorsunuz? Yani araba 10hp kadar güç mü alacak sadece filtre ile? Yazılım ile biraz daha güç alınabildiğini biliyordum ama o da 2hp felandı benim bildiğim 1.6 8v bir arabada.Siz hiç bişe yapmadan sadece kit'i takıp %10 güçten bahsetmişsiniz...

bir araçta chip tuning olmadığı halde aracın 9hp aldığını gördüm. bu yüzdende %8 civarında etkisi var.

tüvtürk şuan işi sıkı tutmuyor malum alışma devresi...sanırım bir kaç yıl sonra olması gerektiği gibi uygulama yaparlar

far ayarı bile şuan hafif kusura giriyor. oysa ilk başlarda far ayarı ağır kusur olarak geçiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt