Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chrysler, 600K Jip ve Minivanı Geri Çağırıyor..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
Chrysler-Logo-2.jpg


" ABD Ulusal Otoyolu Trafik Güvenliği İdaresi (NHTSA), Chrysler'ın geçen hafta potansiyel güvenlik sorunlarıyla ilgili kendilerini bilgilendirdiğini açıkladı.

Açıklamaya göre, 2008 ve 2009 model 284 bin 831 ''Chrysler Town'' ve ''Country'' minivan ile ''Dodge Grand Caravan'' minivan, elektrik sistemindeki bir sorunun sürgülü kapıdaki kapı mandalında kısa devreye bunun da yangına sebep olabileceği gerekçesiyle geri çağrılıyor.

Açıklamada, 2007-2010 model 288 bin 968 ''Chrysler Jeep Wrangler''ın ise fren hidroliğinin sızmasının fren arızasına yol açabileceği için geri çağrılacağı belirtildi.

Chrysler geçen hafta Cuma günü, muhtemel gaz pedalı sıkışması yüzünden 2007 model 25 bin 336 ''Dodge Caliber'' ve ''Jeep Compass''ı geri çağıracağını açıklamıştı.

Bu model araçların sahiplerinin bu ay içinde Chrysler tarafından bilgilendirileceği ve sorunların herhangi bir bedel ödemeksizin giderileceği kaydedildi."
 
Geri
Üst Alt