Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

Bence çok gerekli bişe.En kısa sürede bende düşünenlerdenim :)

Şemun, Barbaros abi bildiğim kadarıyla bi çok Cupra'yı yazdı..
arabana inanamyacaksın kanımca..araban zaten hızlı elbet ama aradaki farkı sen kullandığın için zaten direkt anlarsın..Barbaros abi zaten yüklenmiyo ideal seviyeye çıkarıyo..
TSI için Superchips denemiş 170hp yapmış 122hp'yi 2 hafta sonra turbo dağılmış..o gün söyledim mi sana hatırlamıyorum bu örneği..

o kadar yüklenmiyo zaten adam işini biliyo o konuda için rahat olsun..
istersen bi gün gideriz..

Serhat abi.. :D :D

---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

aracın ne bilmiyorum Mehmet ama ABT'ye saçma sapan paralar verme Barbaros abi işin ehli yok istemem dersen de git bari Superchips yaptır..

ıyı kı can goturmus senı goturmese napcakmısın cok merak edıyorum!

aracın ne bilmiyorum Mehmet ama ABT'ye saçma sapan paralar verme Barbaros abi işin ehli yok istemem dersen de git bari Superchips yaptır..

Yiğit Araç Leon 1.4 TSI Stylance (makyajsız)

Bugün bir aksilikten dolayı gidemedim ama ABT nasıl bir fiyat çekiyor da kimse tavsiye etmiyor acaba..:p Superchips ise 500 küsür sterline patlıyor az bir rakam değil bu bile :confused:

Yiğit bahsettiğin yerde sana maliyeti ne kadar oldu acaba sadece yazılımın ??
sorun olmıcaksa burdan yada özelden yazabilirsen bi fikir edinmiş olurum...:)

abicim sen kesin karar verirsen sana iyi fiyat almaya çalışırım..
ben 7 farklı map denedim..adam işin ehli..tamamen custom.. ;)

abicim sen kesin karar verirsen sana iyi fiyat almaya çalışırım..
ben 7 farklı map denedim..adam işin ehli..tamamen custom.. ;)

Valla Yiğit ben karar verdimde, Daha sonra sorun yaşamamak için güvenilir sağlam biryerde yaptırmak istiyorum malum. :) Sen memnunsun ve diğer arkadaşlarda öneriyorlar. Senin için problem olmazsa benim için bir fiyat alırsan sevinirim.. :)

Geri
Üst Alt