Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

yıgıtınkı 152 hp can lutfen +2 hp ekle:)

makatından uydurmasın yıgıt efendı,en son beraber gıttık barbarosa onla 151,6 gıbı bseydı hatta en okudum beyım dyno ustundeyken hahahaha:D:D:D:

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:52 ----------

arkadaslar aracına yazılım yapıpta turbosu degısen 2-3 arac bılıyorum bu neden oluyor acaba??? turbo bu kadar yuku kaldıramıyormu??

1,5 bar basılcak turboya 1,8-2 bar basan zıhnıyetler turboya da yazık edıyolar semun

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:53 ----------

biraz gaza getirseniz bende yaptırıcam :D

kanka ben sana ne demıstım bu konuda,kasnak degıstırceksın yazılımı yapcaksın alcaksın 35-40 bg takılcaksın mıssler gıbı:) Alamanyalarda mıllet merco taksılerde yapcak yakında sen hala oynamayalım dıosun:D

makatından uydurmasın yıgıt efendı,en son beraber gıttık barbarosa onla 151,6 gıbı bseydı hatta en okudum beyım dyno ustundeyken hahahaha:D:D:D:

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:52 ----------

1,5 bar basılcak turboya 1,8-2 bar basan zıhnıyetler turboya da yazık edıyolar semun

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:53 ----------

kanka ben sana ne demıstım bu konuda,kasnak degıstırceksın yazılımı yapcaksın alcaksın 35-40 bg takılcaksın mıssler gıbı:) Alamanyalarda mıllet merco taksılerde yapcak yakında sen hala oynamayalım dıosun:D

sende her servise girdiğinde sıyırıp çık bak cesaret edebilirmisin :D Canımı aldı araba zaten her servise girişim milyarlardan başlıyo :D

bence cok ıyı bır ustuya vermek lazım aracı sonucta turboda ufak bı sorun cıksa buyuk mıktarlar cebımızden cıkabılır....

iyi bir ustanın elinde maksimum yerine ideal bir yazılım yaptırabilirsiniz bunun içinde Yco yiğit arkadaşımızla irtibata geçerseniz yardımcı olur sanırım....... (ama sakın yco yu google dan aramayın) :D

Şemun, Barbaros abi bildiğim kadarıyla bi çok Cupra'yı yazdı..
arabana inanamyacaksın kanımca..araban zaten hızlı elbet ama aradaki farkı sen kullandığın için zaten direkt anlarsın..Barbaros abi zaten yüklenmiyo ideal seviyeye çıkarıyo..
TSI için Superchips denemiş 170hp yapmış 122hp'yi 2 hafta sonra turbo dağılmış..o gün söyledim mi sana hatırlamıyorum bu örneği..

o kadar yüklenmiyo zaten adam işini biliyo o konuda için rahat olsun..
istersen bi gün gideriz..

Serhat abi.. :D :D

---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Arkadaşlar Ben ve benim gibi aklının bir köşesinde Chip Tuning düşünen arkadaşlar için, Chip Tuning yaptıran arkadaşlar yorum ve öneride bulunabilirlermi acaba ??

Chip tuning düşünüyorum bu aralar aşağı yukarı fiyat olarak neye patlar ? :confused:

Ayrıca nerelerde yaptırabilirim garantili olarak? Yarın ABT partneri Kadıköy pentaoto gidicem bir aksilik olmazsa onun öncesinde görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum. :p

aracın ne bilmiyorum Mehmet ama ABT'ye saçma sapan paralar verme Barbaros abi işin ehli yok istemem dersen de git bari Superchips yaptır..

Geri
Üst Alt