Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chevrolet Cruze vs Yeni Kia Cerato

cezmi abi cerato yu citten iyi yapmışlar eski kasa pek tutlmadı ama bu kasa iş yapar gibi geliyo bana.

İkisi de güzel araba. Motor olarak Kia çok önde. Zor karar.

bana cruze boş bi araba gibi geliyo on ızgara iyi hoş agresifde. ızgaradan bakınca radyatör bi metre geride çok dandik bi görüntü var sırf görüntü daha doğrusu:D

abi yeni ceratoyu görün ben size başka hiçbirşey söylemiyorum ! birde beyazını görün... of aman Allahım acayip bayıldım arabaya ya.. canlı canlı gördüm standa en üst versiyon idi.

---------- Post added at 02:16 ---------- Previous post was at 02:14 ----------

2039103817_20090417085347_8335173257.jpg

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:16 ----------

fortekoupceratokoup2010.png

---------- Post added at 02:19 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

kia_cerato_3_l_m.jpg

kia-forte-white-1.jpg

kia-forte-white-2.jpg

cezmi abi cerato yu citten iyi yapmışlar eski kasa pek tutlmadı ama bu kasa iş yapar gibi geliyo bana.

Evet Cerato dediğiniz de aklıma eskisi geldi onu düşünerekten Cruze yazdım. İki aracıda (Ceratonun eskisi ve Cruze) kullanma şansı buldum. Çok zor bir tercih. Ama sanırım Cruze diyeceğim.

ceratonun ön tampon cupra çalıntısı gibi olmamış mı =) biraz da hatchback civiclere benzettim ben farları. Cruze diyorum, ceratoyu görmedim ama, ön yargım var kia'ya karşı.

Geri
Üst Alt