Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ceza

koray.cano

Kayıtlı Üye
bugün itibariyle hayatımdaki ilk cezayı yemiş bulunuyorum arkadaşlar :) maltepe sahilden küçükyalıda giderken sözde idealtepde radara girmişim 140 km ile bunun karşılığında 270 tl ceza yedim :) vede son kurbanları ben oldum bana ceza kestiler labutları toplayıp gittiler .. onun haricinde c.tesileri 10.30 ile 12.30 arası idealtepde radar varmış dikkat edin arkadaşlar...

Geçmiş olsun Koray son aylarda fix idealtepe'nin orda kango tarzı bir araçla radarı çakıyorlar.Günaydın,Burger king,Sultanahmet 'in olduğu yerde..

sağol mert .. 20 seneyi aşkındır maltepede otururum hayatımda ilk defa idealtepenın orda hemde radardan ceza yedim biraz zoruma gitti ben ordan uçarak geçtiğim zamanlarıda bilirim ama ne biliyim son kurbanları benmişim demek ki :)

atıyorum 140'la 270 Lira'ya peki 300'le kaç..
ben aynı diye biliyodum yakın zamanda bi muhabbet oldu bi baraj daha varmış galiba..

bunca yıldır idealtepe alt geçitin orda radar var muhabbeti yalan gelirdi. başımada gelmedi. ama bundan sonra oralarda düşük gitmek lazım.

Geçmiş olsun..Radar cezaları çok pahalı ya..Bi bakıma aslında iyi gibi..Ben mesela 270 tl radardan ceza yesem bidaha arabam sanırım 5.nci vitesi görmez..:)Çok para harbiden...

Geçmiş olsun..Radar cezaları çok pahalı ya..Bi bakıma aslında iyi gibi..Ben mesela 270 tl radardan ceza yesem bidaha arabam sanırım 5.nci vitesi görmez..:)Çok para harbiden...

ben 102 km/s hızla yedim Sökede 270 lirayı ondan sonra ibre 180 in altını görmedi. Kıl oluyosun saçma cezalara:)

Geri
Üst Alt