Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Suyu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu tekrardan hortlatayim dedim. Yazin sonax'in elma kokulu konsantre urununden almistim, sise suyuna 1/10 oraninda katarak kullaniyordum, iyi sonuc veriyordu. Malum artik havalar sogudu, gecen gun arexons'un antifrizli cam suyundan aldim, mevcut suyun uzerine 1 lt'lik urunun tamamini bosaltarak depoyu doldurdum, simdi eskisinden daha da guzel temizliyor cami.
mete bende sonax ın elma lısından kullanıyorum. o bahsettiğin arexons'un ürününü nerden bulabilirim.

artık antfrizli sular sart oldu sabahlar camlar çözülmüyor.

mete bende sonax ın elma lısından kullanıyorum. o bahsettiğin arexons'un ürününü nerden bulabilirim.

Ben Bauhaus'tan aldim, benzer yapi marketlerinin arac bakim bolumlerinde illa ki vardir. Sonax'in urununu alacaktim ama bu daha uygun fiyatliydi, daha once de bu markanin motor temizleme spreyini de kullanmistim, memnun kaldigim icin tereddutsuz aldim. Ayni urunun 4.5 Lt'lik olani da vardi ama ama bagajda saga sola savrulup ses cikartiyor diye 1 lt'lik olandan 2 tane aldim, birini kullandim, digeri de yedek olarak duruyor bagajimda.

Arexons DP1 Antifrizli Cam Suyu (1 lt) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

Ben Bauhaus'tan aldim, benzer yapi marketlerinin arac bakim bolumlerinde illa ki vardir. Sonax'in urununu alacaktim ama bu daha uygun fiyatliydi, daha once de bu markanin motor temizleme spreyini de kullanmistim, memnun kaldigim icin tereddutsuz aldim. Ayni urunun 4.5 Lt'lik olani da vardi ama ama bagajda saga sola savrulup ses cikartiyor diye 1 lt'lik olandan 2 tane aldim, birini kullandim, digeri de yedek olarak duruyor bagajimda.

Arexons DP1 Antifrizli Cam Suyu (1 lt) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

Mete bugün Bauhaus' a gittim. dediğin gibi o ürün 1lt ama su ile karıştırmıyorsun sanırım. bana adamın verdiği sonax oldu konsantre. normal cam suyunu da sonax kullanıyorsum zaten. bakalım bende izlenimlerimi olmadı yazabilirim. henüz kullanmaya başlamadım. ama muhtemelen akşam koyarım. sabah bakarım! ;)

Mete bugün Bauhaus' a gittim. dediğin gibi o ürün 1lt ama su ile karıştırmıyorsun sanırım. bana adamın verdiği sonax oldu konsantre. normal cam suyunu da sonax kullanıyorsum zaten. bakalım bende izlenimlerimi olmadı yazabilirim. henüz kullanmaya başlamadım. ama muhtemelen akşam koyarım. sabah bakarım! ;)

Bahsettigin Sonax'in konsantre olani 250 ml'lik tek seferde depoya bosaltilan kucuk bir sisede olan ve yogunlugu biraz fazla olan bir sivi sanirim. Benim kullandigim konsantre degil ancak bulundugun yerdeki hava kosullarina gore paketin arkasinda yazan oranda suyla karistiriyorsun, istersen direk karistirmadan da kullanilabiliyor. Aslinda ben de Istanbul da sicaklik cok fazla eksi degerlere dusmediginden suyla karisitiriyorum. Denediginde izlenimlerini aktarirsan hepimiz icin yararli olacaktir.

Bahsettigin Sonax'in konsantre olani 250 ml'lik tek seferde depoya bosaltilan kucuk bir sisede olan ve yogunlugu biraz fazla olan bir sivi sanirim. Benim kullandigim konsantre degil ancak bulundugun yerdeki hava kosullarina gore paketin arkasinda yazan oranda suyla karistiriyorsun, istersen direk karistirmadan da kullanilabiliyor. Aslinda ben de Istanbul da sicaklik cok fazla eksi degerlere dusmediginden suyla karisitiriyorum. Denediginde izlenimlerini aktarirsan hepimiz icin yararli olacaktir.
bahsettiğin küçük şişeyi gördüm ondan değil 1 lt lik. olan izlenimlerimi paylaşacağım.

sonax ı kullandığımdan beri camda buzlanma göremedim. belkide hava şartları bunun içi uygun değildi. fakat bugün arka cam sileceği ile su sıkmak istedim. fakat su çıkmadı, önlerde çıkıyor. acaba fiskiyenin ucunda donma mı oldu? :S bunu biraz incelemem gerekecek.

ben cam suyu kullanmıyorum renkli acayip oldukları için cam silerken kaportaya damlıyor yeşil turuncu mavi leke bırakıyor alıyorum erikli 5 litre su onu koyuyorum ne kireç izi nede kaportada renkli leke yapıyor özellikle arka cam i silerken oluyor lekeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt