Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam otomatiği hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pckopat_6

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabamı detaylı iç-dış temizliğe verdim. Şuan sol ön cam otomatiğinin 2.kademesi çalışmıyor yani 2. basışta tamamen açılıp-kapanan cama artık açılıp kapanana kadar basmak zorunda kalıyorum sebebi nedir?

Cam açma kapama tuşunu yukarıya kaldırdıktan sonra cam kaldırma tuşunu tekrar yukarı konumunda bir iki saniye tutacak şekilde bekle. Kodlamayı bu şekilde yapmış olursun. Dene eğer olmazsa düğme ile ilgili sorun olmuş olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir

detaylı temizliklerde illa bişilere zarar vermek zorundalar mı yahu. !!

ayni sey bana da olmustu...Mert abinin dedigi seyi bilmeden kurcalarken yapmistim duzelmisti.

Mert abi yani ilk konuma kaldır sonra ikinci konumda 2 saniye kadar tut mu diyorsun anlamadım? cam açma-kapama tuşu dediğini ilk konum, cam kaldırma dediğini de 2.konum olarak anladım doğru mu?

Mert abi yani ilk konuma kaldır sonra ikinci konumda 2 saniye kadar tut mu diyorsun anlamadım? cam açma-kapama tuşu dediğini ilk konum, cam kaldırma dediğini de 2.konum olarak anladım doğru mu?

Bak şimdi camı kaldırdın tuşu parmağın ile tutarak ve cam tamamen kalkıp kapandı değil mi ? Bu işlem sonrasında cam tuşunu yeniden yukarı kaldırma konumunda 3-4 saniye çekili şekilde tutuyorsun cam moturu kodlama yapmış oluyor

tamam mert abi şimdi anladım birazdan çıkacam. eğer olmazsa muhtemel sorun nedir sence?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt