Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filminden Ceza Yedim.

Bakalım gözüm korktu..Yaa tanıdıktan öte ben varım:) Ama anlamayan bir pols çıkar anlatana kadar üzülürüz..

geçmiş olsun abi. ben de bugun 2. kez yayaya çarpıyodum Allah korudu. . Türkiye süprizlerle dolu. olmuyor olmuyor çat diye bir gün oluyor. Bir daha olmaz inş.

geçmiş olsun abi. ben de bugun 2. kez yayaya çarpıyodum Allah korudu. . Türkiye süprizlerle dolu. olmuyor olmuyor çat diye bir gün oluyor. Bir daha olmaz inş.
Aman dikkat 1.sinde zaten şanslıydın..

geçmiş olsun, şimdi fena oldum :D dumanı üstünde filmlerin :S

Öncelikle geçmiş olsun.. Bu cam filmi konusu gerçekten çok sıkıntı bende sırf çevirme yüzünden taktırmıyorum. Hiçbir şekilde bir izin yokmu cam filmine ? Ne bilim 1 numaraya falan da mı izin yok ? Kaç numaraya kadar takılabiliyo bi fikriniz varmı?

ya valla dinç , araba öyle bir yerde duruyodu ki içine tam ışık girmiş cam hafif siyah duruyordu..sanki 0,5 film çektirmişsin gibi duruyodu....abi bak allahşkna buna kesme ceza yapma koyu diil bunlar falan dedim..
sonuç olarak çektirmişsin film dedi..yapcak bişey yok yasa ortada dedi...
ananızın taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............ dedim..neyse canım iyi oldu..bi 100 lira vericem ben..ama bi memuru pazatesi sabahı işinden edicem bütün gün uğraştiricam..özellikle de yavaş kullanicam delirsin...

Polisimiz böyle gereksiz şeylerle uğraşcağına adam gibi işlerle uğraşsa?

Geri
Üst Alt