Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi

buyrun dogukanin kendi kendine park eden tiguanı =)
http://img4.imageshack.us/i/06112009.mp4/

sokakta gördüğümde ne kadar iğrenç bi jip insanlar buna para veren gerizekalılar varmıdır diye düşünüyodum..taa ki dogukanın full tiguanına bininceye kadar..
bixenon farları en yeni nesil ve aşırı hızlı çalışıyor çok büyük ihtimal valeo üretimi
cam tavan inanılmaz üstünü açtiğinizda koskoca jip bildiğiniz cabrio oluyor
orta konsolun mat füme rengi çok güzel hatta leonunkini bu renk yapsammı diye düşünüyorum dünden beri
konsoldaki orjinal vw dvd navigasyon aleti mükemmel..dokunmatik oluşu çok güzel..park sensörlerini ekrandan gösteriyor.dar yerlerden geçerken müthiş güzel bir kullanım kolaylığı sağlayacağı aşikar
1.4t motor ile vergi avantajı var diğer jiplere nazaran
1.4t 150 beygir ve 4 çeker...gayet iyi taşiyor o kasayı.
trafikte beklerken ayağinizi frenden çekseniz dahi geri kaymiyor autohold özelliği sayesinde
bir jeep ama çok büyük değil aşırı yer kaplamıyor leonu park edeceğiniz yerin çok az daha fazlasina ihtiyaç duyuyor.
leon hatchback araçlar arasinda yakişikliğiyla öne çıkan bi araba ama aynısını tiguan için söylemek pek mümkün değil..tip olarak hala gözümde çok güzel,kafa döndürüp baktiran bir araç değil.Ama fiyat / performans olarak aşırı mantıklı bir araba.hatta daha mantıklısını düşündüm ve bulamadım şu anda.
valla 65.000 tl ye scirocco alıp türkiyenin çukurlu yollarında mahvedeceğime, 73.000 tl ye bu araci alirim,pek çok jip sahibinin yaşadığı gibi çukurların üstünden birşey yokmuşcasina rahat geçerim,derin bi çukura girsem acaba ön takıma bir şey oldumu diye düşünmem çünkü bu araç bir jip zor şartlar için üretilmiş derim geçerim.
güle güle kullan doğukan canavarını.çok beğendim çok.

Ne kadar küçük jiplere karşı sempatim olmasada Tiguan başka harbiden. Kalite kokuyor..

Volkancım çok teşekkür ederim güzel yorumların için çok mutlu ettin beni saol... =)

Neden kıskandın cnm ne oldu yine... =)

cam filmi konusuna geç kaldım ben olsam sana her taraf 3 ön 1 derdim çok memnunum fark ediyor baya arabanın duruşunu ön cam degiştiriyor bilmiyorum nasıl yaptın ama sanayi işi olmadıgı için geceleri pek sıkıntı olmuyor aradaşımda sanayi işi vardı her taraf 4 ön dahil bide geceleyin dönerken az kaldı yayaya çarpıyordu çok sakat heleki gözler zayıfsa :) dogukan kemer takılı degilse otomatik park çalışmıyor mu ?

cam filmi konusuna geç kaldım ben olsam sana her taraf 3 ön 1 derdim çok memnunum fark ediyor baya arabanın duruşunu ön cam degiştiriyor bilmiyorum nasıl yaptın ama sanayi işi olmadıgı için geceleri pek sıkıntı olmuyor aradaşımda sanayi işi vardı her taraf 4 ön dahil bide geceleyin dönerken az kaldı yayaya çarpıyordu çok sakat heleki gözler zayıfsa :) dogukan kemer takılı degilse otomatik park çalışmıyor mu ?

Gözlerde sorun olduğu için caydım Timur zaten yoksa aklımdaydı son ana kadar ön cam.Kemer takılı olmayınca sanırım çalışmıyordu ama bakıp sana haber veririm... =)

---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:14 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=gqGHpyV5-dQ

canavar yaaaa, inesim gelmedi arabadan

maşallah kardeşim güle güle kullan, kaza bela görmeden. filmler de süper oldu, tam kıvamında

Çok saol abi teşekkür ederim... =) Filmleri hepberaber ortak onayladığımız için içim çok rahat... =)

Geri
Üst Alt