Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi

Valla Yiğit adamların işine karışıp Dou yu kararsız bırakırsan harbiden bozuşuruz haberin olsun canımı sıkma sakın zaten yarın yoğun bir gün olacak bir de senin hapır sapır yorumlarla adamları deli etmene hayatta müsaade etmem. Tepemi attırmayın valla atölye ye girişi çıkışı yasaklar doğuş gibi yaparım haberiniz ola. Arabanızı bir teslim ederken birde alırken görürsünüz o kadar.

Mert abi ben sana katılıyorum. Ön cam işi biraz sakat iş. ben de çok kararsız kalmıştım yaptırıken. Önce yanlara bir alışayım canım isterse öne de yaptırırım diye düşündüm. Arkalar 3 önler 2 bende. Gece biraz sorun oluyor açıkçası. Karar sizin. Ön cam için bence acele etmeyin.

Bu numara olayları bana kalırsa markadan markaya değişiyor..benimkiler 1 numara mesela bana gayet güzel geldi..Görünüşü etkilemiyor..ama bi arkadaşımın aracında da 1 numara var biraz daha açık benimkine göre..sanırım markadan markaya fark ediyo...

Mert abi kararsızlığından kurtarmak için uğraşıyorum sen beni suçluyosun.. :D :D
ön cama 1 numara film yaparsa polisle bence eninde sonunda derde girer gibime geliyo..

Dou kafanı daha mı çok karıştırıyorum lan söyle Mert abiye.. :D :D

Dou kafanı daha mı çok karıştırıyorum lan söyle Mert abiye.. :D :D

Oyuna gel oyuna yarın konuşuruz bu derin mevzu... =)

Bu arada Mert Abi plakalıkları çıkarıp çift taraflı bant vs. ile plakaları yerleştierebilirmiyiz yarın... =)

Oyuna gel oyuna yarın konuşuruz bu derin mevzu... =)

Bu arada Mert Abi plakalıkları çıkarıp çift taraflı bant vs. ile plakaları yerleştierebilirmiyiz yarın... =)

Çift taraflı bant senin köpeğin olsun Dou slikon bile geçeriz altından :D Yanlız yarın sabırlı olacaksın yogun olacak akşama kadar benimlesin :D

Çift taraflı bant senin köpeğin olsun Dou slikon bile geçeriz altından :D Yanlız yarın sabırlı olacaksın yogun olacak akşama kadar benimlesin :D

Saolasın Abicim yarın beraberiz tabi ya uykum gelirse bi yerde uyurum olmazmı... :D

Zaten severek ailecek izlediğimiz Cs'den sonra... :D

Geri
Üst Alt