Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi

Geçmiş olsun timur getir onları bana awp ile sıkıyım kafalarına :D Mecbur söktürceksin gibi geliyor ya tırnaklarınla kazı yada 20-30 tl ye söküyorlar..

ya bunun takması para sökmesi para renkli cam kaç lira bilen varmı çok arkadaşımızın canı yanıyor 1-2 camcıdan fiyatmı alsak ne yapsak

valla ben onu bunu bilmem ama leon ve ibizaların sport olan versiyonlarını 1 km uzaktan gördülermi yola atlıyorlar çevirmek için geçen gün gözümün önünde yunus polis siyah bir leonu aldı dün akşam gelirken gişe çıkışında çevirme vardı filmli arabaları bil hassa leonları topluyorlardı.

ben altea XL aldım kurtuldum oh be dünya varmış:) benim leonun arka camları filmliydi arkadaş günde bazen 5 kere çeviriyorlardı. alteanında camları filmli kimse dokunmuyor:) aile arabası hesaabı:)puhaha

komple 3 ön cam 1.

:rolleyes:
250tl kaldırıyorlar ararsın timur lazım olursa :) 0544 599 40 82

ok ;)

Geçmiş olsun timur getir onları bana awp ile sıkıyım kafalarına :D Mecbur söktürceksin gibi geliyor ya tırnaklarınla kazı yada 20-30 tl ye söküyorlar..

saol Koray normal film cide çektisem sorun değil söktürürüm Korayım =)

neden leon ibiza düşündünüzmü ???

kusura bakma abi ama ben bunu küfürle klavyenin başında dile getirdim.

Geçmiş olsun Timur..senin ön camda da olduğu için sanırım yazdılar..Gerçi yanlarda baya koyuymuş...

Geçmiş olsun Timur..senin ön camda da olduğu için sanırım yazdılar..Gerçi yanlarda baya koyuymuş...

saol Sezgin ya farketmiyor onlar için İstanbulda 3 senedir bir sorun yoktu bir çok çevirmeyede girdim hiç biri filmimden dolayı uyarmadı hatta çogu kez de muhabbet etmişizdir ama bunlar kadar katıksız..... görmedim diyebilirim,yagmurlu havada beni yarım saat beklettiler.:eek:key:

ben malesef bu gün sökücem filmleri ve kadıkoy yakınlarnda bulunan trafik şubeye gidicem trafikten düşücem cam filmlerini sonra yne yaptrcam :D:D:D

hihihi ama bu sefer 1 yada 0.5 :D

Bizim burada da Leon ve İbiza yerine Şahin Doğan durduruyorlar puhaha

Geri
Üst Alt